Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

nikolka

(2006-10-21 19:41)

Naprawde smaczne sa te kotleciki. Fajny pomysl z dodaniem do nich smietany.

elas

(2006-10-21 19:05)

A wiecie co jest do tego wyśmienite?. Bliny na serwatce. Czymś takim poczestowała mnie koleżanka. Miała wprawdzie nie piersi kurczaka, ale ćwiartki zapiekane w jogurcie i do tego sosu bliny. Rewelacja.

olusia1

(2006-10-21 18:43)

zrobiłam dziś na obiadek , super przepis -zresztą jak wszystkie twoje przepisy -dziękuję i polecam wszystkim :)

Ita

(2006-10-20 20:40)

Łatwe, a jakie pyszne! Mniam. Dziesiaj robię ponownie - w większej ilości ;-)

Shakira

(2006-10-20 18:01)

Faktycznie, ciasto bardzo dobre :D

Gigi

(2006-10-20 14:24)

Rewelacja!!!! Polecam wszystkim - proste, szybkie i bardzo smaczne. Ja dodatkowo przyprawilam mieso na ostro bo tak lubie. Dzieki za super przepis.

teresa55

(2006-10-20 08:28)

Zrobiłam ja wczoraj, potwierdzam, bardzo dobra.

ANUTSCHKA

(2006-10-19 22:08)

Ilko, pasta bardzo dobra ...  moja córcia zajada się w tej chwili. Będę ją robiła na zmianę z pastą makrelową. Pozdrawiam Anutschka

ilka76

(2006-10-19 21:06)

Strasznie się cieszę, że suróweczka Wam smakuje. Pozdrawiam cieplutko:)

rynia2

(2006-10-19 18:58)

Już ją raz robiłam suróweczka jest naprawdę pyszna, jutro będę ją znów robiła na obiad.Dziekuję i bardzo polecam .Pycha

marchewka007

(2006-10-19 18:32)

Bardzo smaczna! Mój mąż stwierdził że jutro musi być jeszcze raz ale zdecydowanie w większej ilości:)

dora182

(2006-10-19 17:31)

Ja też robię takie pulpety.Są naprawdę bardzo smaczne.

Krystyna9

(2006-10-19 14:48)

Pomaleńkiej modyfikacji (dodałam odrobinę proszku do pieczenia ale wyeliminowałam cukier z ciasta a białko ubiłam na pianę), przeszły bardzo pozytywną weryfikację w postaci mojej teściowej. Stwierdziła że są pyszne, a w jej ustach to ogromny komplement. Mnie osobiście też ogromnie smakowały. Co waże, ciasto nie chłonęło tłuszczu w trakcie pieczenia. Bardzo proste i szybkie do zrobienia. Z czystego mojego lenistwa, jabłka zostały pokrojone na malutkie kawałki, które wspaniale się jednak rozsmażyły.

sabia

(2006-10-19 13:51)

Od kiedy znalazłam ten przepis to suróweczka gości na naszym stole bardzo często. Jest naprawdę pyszna i szybka w robieniu jak i znikaniu z miseczki :)))

ilka76

(2006-10-19 11:18)

Ależ nie odebrałam tego żle. Strasznie się wczoraj z mężem śmialiśmy z tej ugotowanej na twardo marchewki:)))))) Bardzo mi miło, że smakowała pasta a w szczególności dzieciom:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij