Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Joleńka26

(2006-10-16 08:56)

Zrobiłam ciasto na imieniny mojej mamy. Najbardziej zachwycone były dzieci. Ale dorośli też nie byli gorsi i zajadali sie nim. A dla mnie poprostu REWELACJA. A masa  PYCHA

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
raksa

(2006-10-15 16:02)

Truskawkowiec wyszedł wspaniały !! Nie za słodki , ale słodki i aromatycznie truskawkowy. Ja miałam 400g truskawek mrożonych i ok 100 g mrozonych malin które dodały super smaczku !!! Dzieki ilko76 !!! Lubie takie ciasta !!

Lucia55

(2006-10-15 13:21)

Mnie też sie nie zwarzylo wyszło pyszne.Biszkop nasączyłam ,ale leciutko sokiem  i w całości ciacho extra!Pozdrawiam.

renataz36

(2006-10-15 12:21)

zrobiłam twoją sałatkę na wczorajszą urodzinową impreze moich panów - same wagi - i oczywiście sie nie zawiodłam. Smakowała wszystkim na szczęscie odrobine zostało i mam sie czym dziś delektować, przepis juz w ulubionych, pozdrówka

nonka

(2006-10-12 12:53)

Robimy taką, tylko zamiast marchewki używamy czerwonej papryki. Też pycha! Trzeba będzie dla odmiany spróbować twojej wersji :-)

Agnese24

(2006-10-12 08:56)

ilka76 ciacho wygląda bosko . Pewnie równie bosko smakuje

ilka76

(2006-10-11 20:32)

Naprawdę ogromnie się cieszę, że Wam smakuje:) Pozdrawiam!

Tekla

(2006-10-11 19:51)

Ciasto jest super - też go robiłam !!!

jojek

(2006-10-11 19:45)

Zgadzam sie w 100% z poprzednimi komentarzami, ciasto jest przepyszne i wszystkim polecam ten przepis:). Pozdrawiam:)

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
siljed

(2006-10-11 16:41)

A ja musze sie wylamac, zrobilam te udka przedwczoraj. Po przeczytanych komentarzach spodziewalam sie rewelacji i zjedlismy, ale bez zachwytu. Ja osobiscie wiecej ich nie zrobie. Ale nie wszystko wszystkim musi smakowac. Robilam juz Twoje inne przepisy, szczegolnie salatki i surowki i bardzo mi smakowaly. Ogolnie rzecz biorac masz bardzo fajne przepisy. Pozdrawiam, Sylwia.

teresa55

(2006-10-11 12:09)

Robiłam na swoje imienyny, pyszność w prostocie. Zawita na stałe w moim menu. Pozdrawiam serdecznie Ilko.

ilka76

(2006-10-10 09:43)

Strasznie się cieszę, że roladka smakuje:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie. A za świetny pomysł z pieczarkami i papryką bardzo dziękuję aguś:) Jeśli natomiast chodzi o przyprawy to jak najbardziej można wg gustu i upodobań. Ja przyprawiam tylko solą i pieprzem ze względu na mojego małego alergika.

alman

(2006-10-10 09:17)

Zrobiłam na niedzielny obiad 2 roladki, jedną z ogórkiem, drugą z pieczrkami, cebulą i papryką czerwoną. Obie pyszne, o wyglądzie już nie mówiąc. Zachęcam.

Dareczka

(2006-10-09 23:11)

fajna ta rolada... nawet córka isę na nią skusiła... trochę wzięłam sobie za małą keksówkę, ale i tak była o.k.. Dziękuję za przepisik

ewa17

(2006-10-09 17:25)

Bardzo dobra ta rolada, podałam ją z ziemniakami i surówką. Obiad pierwsza klasa, mąż był zachwycony.
Sssuuuuuper przepis - szybki i łatwy do zrobienia.
 Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij