Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ZANTA

(2006-10-19 10:54)

ilka76 to nie bylo złośliwie napisane ja też popełniam błędy i staram sie z tego śmiać jeżeli tak to odebrałaś to przepraszam.Z przepisu już wczoraj skorzystałam i jest bardzo dobry dzieci jadły aż miło było popatrzeć

piq

(2006-10-18 22:07)

Bardzo ciekawy przepis. Uwielbiam jajka... dodaję do ulubionych.Pozdrawiam autorkę.

ilka76

(2006-10-18 21:27)

Renatko nie wiem co Ci napisać. Nie mam żadnych sekretów formowania kotletów:) Jedyne co robię to zwilżam ręce przed formowaniem i to wszystko.

ilka76

(2006-10-18 21:23)

Zanta mój błąd już poprawiam:))

ZANTA

(2006-10-18 19:32)

Jak mozna ugotowac marchewki na twardo ? Chyba to miały być jajka tak ugotowane.

renataz36

(2006-10-18 18:50)

Droga ilko76 spodobał mi się przepis na kotleciki ale jeszcze bardziej ich wykonanie, zdradź jak ty to robisz, że one są takie gladziutkie i okrągłe, nigdy aż takie równe mi nie wychodzą, jak z foremki  Pozdrówka

grazia32

(2006-10-18 06:28)

a ja zamiast papryki dodaję szpinak jest niesamowity smak mmniam

laurka

(2006-10-16 16:50)

Droga Ilko, twoja wiśniowa delicja jest naprawdę bardzo pyszna.Zrobiłam ją wczoraj na urodziny   mojego męża ,no i oczywiście bardzo wszystkim smakowała.Bardzo dziękuję za przepis pozdrawiam Laurka

ilka76

(2006-10-16 16:35)

Jest mi niezmiernie miło, że sałatka smakuje. Pozdrawiam:)

ilka76

(2006-10-16 16:33)

Super, że ciasto Wam smakuje. Jeśli chodzi natomiast o te śliwki to muszę wyjaśnić , że one właściwie się nie zapadają. Zapadły mi się tylko raz i akurat przypadek, że właśnie wtedy zrobiłam fotkę:)

ilka76

(2006-10-16 16:30)

Bardzo się cieszę, że smakuje i to ciasto:)

Gosipa

(2006-10-16 16:22)

Sałatka po prostu pychaaa!!! :)

brzdaczus

(2006-10-16 14:21)

Zrobiłam, bardzo pyszne ciasto, zniknęło w ciągu jednego dnia. Polecam przepis!

iwona_ch

(2006-10-16 10:23)

Zrobiłam....Zjedliśmy... Bardzo smakowało ;) Ciacho mega szybkie i bardzo proste czyli coś dla mnie... Już jest w moich ulubionych! A śliwki oczywiście też mi się nie zapadły ;)

Wiola1

(2006-10-16 09:40)

Bardzo proste w wykonaniu, ładnie wygląda, szybkie i bardzo dobre ciasto, następnym razem dam gotową polewę, bo teraz zrobiłam sama i troche mi się nie udała-tak to już jest z polewami raz wyjdzie raz nie. Ciasto jak najbardziej polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij