Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

kasiag-01

(2006-10-06 09:51)

No i zrobiłam,  roladka wyszła bardzo dobra.
Moj Miś powiedział PYCHOTKA.
Mięso bardziej przyprawiłam(jestem maniaczką przyprawiania) sól,pieprz,czosnek, papryka, chili,majeranek, bazylia,prowansalskie, przyprawa w płynie Knora, warzywko.
A jako farsz zrobiłam tak jak aguś proponowała podsmazoną cebulkę, pieczarki, paprykę.
a no i zawinełam w drugą srtonę;)
Bardzo dobre .................polecam!!!!

zuza

(2006-10-06 08:29)

Zrobiłam - wszyscy zachwyceni!!!!!!Pozdrawiam i dziękuję za przepis.

betti

(2006-10-05 22:58)

to cos w stylu racuszkow, tylko ja dodaje jeszcze toszke sody oczyszczonej, hmmm pyszniutkie

ANUTSCHKA

(2006-10-05 19:33)

Ilka, śliczne dzięki za podpowiedź.... dziś zrobiłam jeszcze na czuja... jutro jemy... :))))

ilka76

(2006-10-05 17:10)

Anutschko tak dobrze rozumiesz. Ciasto ma się piec 40 minut z jabłkami i jeszcze 10 po posmarowaniu dżemem.:)

ANUTSCHKA

(2006-10-05 14:06)

Ileczko, czy jagody mogą być ze słoiczka...zrobiłam kilka latem...? Pozdrówka :))

ANUTSCHKA

(2006-10-05 13:39)

ileczko, czy dobrze rozumiem, że ciasto ma się piec 40 minut z tymi jabłkami na wierzchu? Dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam :))

bergamotka

(2006-10-05 11:02)

Zrobiłam wczoraj tę pastę.Zamiast szczypioru dodałam pora:) Wyszła wyśmienita! Niestety już znikła.Pychotka!

Lucia55

(2006-10-05 10:16)

Przepyszne ciasto! Palce lizać !Ilka76 dzięki za tak wspaniały przepis!

kasiag-01

(2006-10-04 13:16)

nie pęka wam ta roladka ani nie wychodzi za sucha???

Monika86

(2006-10-04 10:42)

Potwierdzam opinię Pączuszka:"REWELACJA".Robiłam w tortownicy o średnicy 22cm.

aguś

(2006-10-04 09:27)

Ilka robię też taką pieczeń ale ja jako farsz dodaję podsmażone pieczarki które wykładam na ser i do tego kolorowa papryka zrumieniona z cebulką sprubuj pyyychotka u mnie żadne przyjęcie nie może się bez tego obejść

awonli

(2006-10-04 07:37)

super smakuje, zazwyczaj robiłam z jajeczkiem w środku,ale skusiłam sie na to zwijanie:)i extra!tylko nastepnym razem ser zetre na tarce i takim posypie, bedzie łatwiej zwijac niz plastry:)pozdrawiam

Ewa6

(2006-10-03 19:36)

Fajny pomysł i chyba skraca siedzenie w kuchni. Osobiście wolę bardziej przyprawione, wypróbuję dzięki.

ANUTSCHKA

(2006-10-03 16:38)

Ilko, mi tak ładnie śliweczki się nie "zapadły"- wcisnęłam lekko, ale zostały ok 0,5cm tylko przykryte przez wyrośnięte ciasto. Nie mniej jednak cicho smakowite:) Pozdrówka.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij