Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2006-09-29 19:58)

Bardzo mi się podobają Wasze modyfikacje tej pasty. Będę próbowała! Czekam na więcej:)

ilka76

(2006-09-29 19:52)

Kasiag ja mięsko serwowałam na obiad do ziemniaczków i surówki. Jeśli chodzi o suchość mięska to radzę podczas pieczenia polewać je sosem wytworzonym podczas pieczenia lub wodą. Nie będzie wtedy takie suche.

ilka76

(2006-09-29 19:48)

Bardzo mnie cieszy,  że omlecki wychodzą dobre. Pozdrawiam:)

ilka76

(2006-09-29 19:47)

Dooroto ja szatkuję kapustę i mieszam z resztą skłądników, następnie doprawiam i odstawiam na parę godzin żeby surówka się przegryzła. I to tyle:))

madziorek

(2006-09-29 17:10)

Dzis zrobilam na sniadanko omlet klasyczny + rozne dodatki do srodka.Wyszedl super!!!Dzieki!!!mniam mniam

doorota

(2006-09-29 15:28)

Jak to jest z tą kapustą, czy po poszatkowaniu trzeba ją posolić i zostawić a potem odcisnąć? Ja to nigdy nie wiem.... a te Twoje suróweczki kapusciane tak pysznie wygladają...

Bajubajka

(2006-09-29 14:25)

Rózne wersje tej pasty goszczą w moim domu przy okazjach piatku:). Na dziś zrobiłam taką - jajka, ser zółty i ogórek kiszony starty na tarce o duzych oczkach, 1/2 peczka koperku. Naprawdę smaczne i ładnie wygląda na kanapkach.

klio

(2006-09-29 13:30)

boskie!!!

kasiag-01

(2006-09-29 11:57)

prosciutkie i taniutkie, dajcie znac jak wyprubujecie:)
Hmmmmmmmmmmmmmmmmm, a zczym to podawać????
Bo mięsko pewnie wyjdzie dość suche...?

marcia 2003

(2006-09-29 09:25)

bardzo ciekawe trzeba wypróbowac!

kopii

(2006-09-28 20:33)

Robiłam je juz wielokrotnie i zrobię jeszcze nie raz. Pyszne, proste w zrobieniu (najdłużej to chyba ściera się skórkę z cytryn;)), zawsze się udaje, a jak smakuje....

ANUTSCHKA

(2006-09-28 19:44)

Witaj ilka76! Przepadam za czosnkiem i ta surówa bardzo przypadła mi do gustu ;0 polecam wszystkim antywampirom. Extra.Pzdr :)))

ilka76

(2006-09-28 19:35)

eNko zmiany są jak najbardziej wskazane a nawet pożądane - strasznie się cieszę, że smakowało i chwali się mężusiowi że tak dobrze o Ciebie dba. Pozdrawiam:))

ilka76

(2006-09-28 19:31)

Bardzo mi miło, że omlecik smakuje:))

Etnavo

(2006-09-28 18:36)

 pierwszy raz robilem omleta  i musze przyznac  ze to nawet dobre  ;> Robilem  z polowy podanych skladników  ,  bo 4 jajek napewno bym nie zjadl :D

  dodalem : pomidor , szynke ,   natke pietruszki  ,  cebulke

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij