Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

patusanka

(2006-09-24 14:20)

suróweczka przepyszna .Pozwoliłam sobie ją nieco zmodyfikować i dodać więcej marchewki i sok z cytryny a zamiast majonezu jogurt naturalny Ale i tak wyszła pysznie i wygląda bardzo smakowicie Dzieki za świetny przepis

sabia

(2006-09-24 14:10)

Już zrobione, już zjedzone. Bardzo fajny smaczek po dodaniu curry :). Zostało nam z wczoraj troszkę zielonych kopytek więc je podsmażyłam i zjadłyśmy razem z nugettsami. Pyszny niedzielny obiadek :). PYSZNY!!!! Życzymy miłego dnia Ilko :))).

ilka76

(2006-09-24 08:38)

Sabiu dzięki za miły komentarz i śliczną fotkę:))

ilka76

(2006-09-24 08:36)

Bardzo się cieszę, że smakowało:)

ilka76

(2006-09-24 08:35)

Ogromnie Wam dziękuję za miłe słowa Jak tylko coś nowego wymyślę to od razu się tutaj pojawi:))

nikolka

(2006-09-23 21:01)

Ja rowniez zaliczam sie do fanow Twoich przepisow Ilko. Jedzonko przyrzadzone wedlug Twoich przepisow smakuje wysmienicie zarowno mnie , jak rowniez mojemu chlopakowi. Czekam na nastepne :) Pozdrawiam

alelen

(2006-09-23 19:11)

Zrobilam jako przelozenie biszkopta. Pycha.

anty23

(2006-09-23 17:44)

Zapowiada się pyszne danie, zresztą jak wszystkie napisane przez ciebie
Powiem szczerze, że często zaglądam do twoich przepisów i śledzę czy są jakieś nowości. Uważam, że twoje przepisy są godne podziwu!!!! JESTEŚ WIELKA!!! OBY WIĘCEJ BYŁO TU TAKICH OSÓB. Pozdrawiam gorąco i czekam na nowe pyszności!!!

sabia

(2006-09-23 17:43)

Dziękuję za pyszny pomysł na obiadek :))).

sabia

(2006-09-23 17:42)

Super pomysł na zmianę wizerunku kopytka :). Moja córcia dzielnie mi pomagała je robić a potem jadła aż uszka jej się trzęsły :). Do tego zrobiłam Twoją surówkę z marchewki i pora. Surówka "niebo w gębie". Taka pyszna a ja ją dopiero pierwszy raz robiłam?? Na pewno będzie częściej. Nawet jako sama przekąska :). Ilko jesteś "WIELKA"

ilka76

(2006-09-23 16:23)

Anko z tego co pamiętam (a robiłam to danie już jakiś czas temu) to jogurt mi się nie zważył.

Golten

(2006-09-23 08:29)

Robiłem kiedyś pora z marchewka... ale z pekinką jest świetna... Polecam... coprawda ograniczam majonez do minimum ale zastepuje go jogurtem naturalnym

ilka76

(2006-09-22 15:04)

Aniu bardzo się cieszę. Dziękuję wszystkim za tak miłe komentarze odnośnie tego ciacha:))

AniaW

(2006-09-22 14:56)

Wyszło pyszne. A co do tej szklanki to nawet za dużo.

ania21

(2006-09-22 13:59)

surówka jest przepyszna dzieki za przepis

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij