Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2006-09-20 18:47)

Angelikabg bardzo mi miło, że wypróbowałaś aż tyle z moich potraw. Bardzo się cieszę, że smakowały:))

Angelikabg

(2006-09-20 11:02)

Sałatka smaczna, choć wolę wersję z ryżem. Dziękuję za przepis i polecam.

Angelikabg

(2006-09-20 11:01)

Dla mnie smaczna. Zresztą robię podobną. Papryka i ogórek gruntowy nadaje jej pewnej lekkości. Dziękuję za przepis i  polecam.

Angelikabg

(2006-09-20 10:59)

Na początku nie byłam zachwycona, bo nie jadamy sałatek z makaronem, ale później się do niej przekonałam. Jest taka inna. Wystawiam pozytywny komentarz, ponieważ zniknęła w całości a to o czymś świadczy. Dziękuję za przepis i polecam.

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
Angelikabg

(2006-09-20 10:55)

Zrobiłam na jasnym biszkopcie, bo nie przepadamy za ciemnym. Ciasto smaczne. Dziękuję za przepis i polecam.

Angelikabg

(2006-09-20 10:53)

Proste, aromatyczne i smaczne. Dziękuję za przepis i polecam.

Angelikabg

(2006-09-20 10:52)

Ciasto smaczne. Dziękuję za przepis i polecam miłośnikom słodkich placków.

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
Angelikabg

(2006-09-20 10:51)

Ciasto bardzo dobre. Dziękuję za przepis i polecam.

ANIK78

(2006-09-19 22:09)

Ilka, zamierzam zrobić ciasto na niedzielę, bo mam duuużo gości, mam nadzieję, że mi wyjdzie :)

laurka

(2006-09-19 18:40)

Ja także umieściłam tą sałatkę w ulubionych ,pozdrawiam ! 

Ania_G

(2006-09-19 09:55)

ciasto bardzo smaczne tylko niestety nie chciała mi sie ubić Masa cappuccinowa i musiałam dodać śmietan fix

ruti12

(2006-09-18 22:56)

Zrobiłam na weekend nic sie nie zwarzyło -masa brzoskwiniowa pychotka ,ale nastepnym razem nasączę biszkopt .Mysle ze bedzie jeszcze smaczniejszy :)

Zojka

(2006-09-18 17:54)

Ciasto bardzo smaczne, na dużą blachę robiłam z podwójnej porcji, zniknęlo w oka mgnieniu.
Polecam

agusia790

(2006-09-18 17:13)

Naprawdę expressowe to ciasto i w dodatku bardzo dobre i łatwe. Goście zjedli jedno i musiałam zrobić drugie.

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
ilka76

(2006-09-18 16:13)

Joking - ciasto jest jak najbardziej wilgotne:))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij