Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

olkimi

(2006-10-03 13:31)

Super! ! ! Juz na stałe zagości na stole w moim domu. Pozdrawiam ciepło:):)

Kropcia

(2006-10-03 09:54)

Zrobiłam pastę na niedzielę i myślałam,że zostanie na poniedziałek do pracy, ale niestety poszła w całośći.Przyznam się,że troszke zmodyfikowałam przepis, bo dodałam mały słoiczek chrzanu, ale wyszło coś naprawdę pysznego.Ilko76 - masz  naprwdę pyszne przepisy.

ekkore

(2006-10-02 16:09)

bo to nie przepis tylko artykuł

aguś

(2006-10-02 16:00)

ilka dlaczego nie mogę dodać twego przepisu do ulubionych????

gosik

(2006-10-02 15:05)

Tak pięknie i pysznie to wygląda, że na pewno spróbuję zrobić jak najprędzej!!!!

ilka76

(2006-10-02 12:34)

Bardzo się cieszę, że suróweczka smakuje:)

ilka76

(2006-10-02 12:32)

Też może być smaczne chociaż ja bym zachowała jedność owocową i jeśłi winogrona w środek to i na wierzchu np. białe i fioletowe. A może brzoskwinie z puszki i galaretka brzoskwiniowa. Oczywiście wybór zostawiam Tobie:) 

renataz36

(2006-10-01 19:02)

Zrobiłam dziś Twoją suróweczkę i oczywiście się nie zawiodłam, cała rodzinka jest fanem czosnku, a surówka mniamniuśna, oby tylko goście nie przyszli bo uciekną, Pozdrówka i oczywiście ląduje w ulubionych

ANUTSCHKA

(2006-10-01 18:27)

super żarełko, dodałam grzybka szuszonego wcześniej ugotowanego...mniam ! pozdrawiam:)

wam

(2006-10-01 16:13)

Ilka  do masy budyniowej włożę winogrono, na wierzch oczywiście truskawki i galaretka. Jak Ci się taki zestaw podoba? :))

ilka76

(2006-10-01 10:47)

Wam trudno powiedzieć. Pod galaretkę  możesz użyć ale jeśli chodzi o środek to gwarancji nie daję ponieważ nigdy tak nie robiłam. Pozdrawiam:)

wam

(2006-10-01 10:03)

ileczko kochana napisz czy mogę do tego ciasta użyć truskawek mrożonych? Czy nie zrobi się ciapa? Pozdrówka

nikolka

(2006-09-30 21:35)

Pyszna jest ta zupka.

ilka76

(2006-09-30 16:04)

Ogromnie się cieszę, że bitki smakują. Pozdrawiam:)

corka rybaka

(2006-09-30 15:32)

mi wyszlo wspaniale!az sie ciesze, cala rodzinka zachwalala,a dzieci zajadaly sie az ich teraz brzuchy bola,no gratuluje takiego przepisu i dziekuje naprawde godny polecenia

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij