Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Agapis

(2006-10-28 21:28)

Upiekłam i zastyga  galaretka. Już nie mogę się doczekać !!! Masę oczywiście musiałam spróbować i....REWELACJA!!! FANTASTYCZNA!!!

ANUTSCHKA

(2006-10-28 12:35)

Strasznie prosta babeczka... ale jaka pyszniutka :)))) !!!

Lucia55

(2006-10-28 11:50)

Zrobiłam tym razem z ananasem i jest też fantastyczne w smaku choć z brzoskwiniami lepsze.Pozdrawiam.

zuza

(2006-10-27 21:54)

Ciasto REWELACYJNE!!!!!!!!!!!!Jadł je nawet prezydent mego miasta:))))Pytał, jak ma się odwięczyć?Nad tym się zastanowię.Dzięki za przepis!Jest super!

ilka76

(2006-10-27 20:23)

Anutschko jaki wolisz. Ja używam w oleju bo mój mąż nie lubi w sosie własnym Natomiast moja bratowa odwrotnie nie lubi w oleju i robi z tuńczyka w sosie własnym i też jest dobra.

ANUTSCHKA

(2006-10-27 17:06)

ilko ... tuńczyk pownien być w oleju czy w sosie własnym??? z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

ilka76

(2006-10-27 11:13)

Bardzo się cieszę, że smakowała sałatka. My też ją bardzo lubimy:)

szyszunia26

(2006-10-26 22:46)

I zrobionecoś pysznego!!!!!bardzo polecam wszystkim i dziękuje za wspaniały przepis

szyszunia26

(2006-10-26 17:53)

Mniam dodaje do ulubionych i jak wróce z pracy zabieram się za nią.

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
ilka76

(2006-10-26 15:11)

Dzięki Kasiu bo właśnie się nad tym zastanawiałam. Moje było wilgotne może nie jakoś strasznie ale było. Może to faktycznie zależy od marchewki.

Tekla

(2006-10-26 15:09)

Może ja Ci pomogę. Biszkopt zawsze wkładam do nagrzanego piekarnika

ilka76

(2006-10-26 15:08)

Mońciu do nagrzanego. Jeśli się zdecydujesz na ten biszkopt to dam Ci pewną radę. Ja masę z jajek i cukru ubijam dość długo tak ok. 10-15 minut. Ważne jest żeby mąkę dodawać do masy po jednej łyżce bardzo delikatnie. I biszkopt po upieczeniu zostawiam jeszcze na parę minu w piekarniku a póżniej studzę przy uchylonych dzwiczkach. Mam nadzieję, że się uda:)))

Mońcia

(2006-10-26 14:47)

ilka 76,powiedz mi kochaniutka,czy biszkopt wkładamy do nagrzanego czy zimnego piekarnika???

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
Kasia

(2006-10-26 14:45)

Piękę to ciasto od dawna jest bardzo dobre, a wilgotność  zależy od gatunku marchwi i jak długo leżała w sklepie, bo wtedy jest wyschnięta i ciasto nie będzie wilgotne.Jeżeli marchew ma mało soku można dodać starte jedno jabłko ,ciasto będzie ok. Pozdrawiam!!!

joking

(2006-10-26 14:45)

 Oj niech Ci nie będzie przykro.  Nie chciałam tego.W pamięci mam ten smak ciasta marchewkowego sprzed lat i myślałam,że takie właśnie będzie.Dla mnie tak czy inaczej jesteś mistrzynią wypieków.Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij