Zrobione, zjedzone, pysznosci. Smietane slodka zmieszalam w trakcie podgrzewania z kwasna smietana zeby dodac troszke "smaczku",a pomiedzy ziemniaki powkladalam talarki cebuli i swieze galazki rozmarynu . Dziekuje za przepis :)
Pyszny obiadzik, dodałam kostkę mięsną i sosik super, szybko wrócę do tego przepisu, dużo lepszy niż zwykłe schabowe a i robi się szybciej
Wczoraj robiłam z synkiem Twoje ciasteczka - był zachwycony wycinaniem foremkami, nie dodawałam aromatu. Zrobiłam zwykłe, kruche z cukrem, Pyszne - Dziękujemy za przepis!!!
czy blaszke wykładasz papierem do pieczenia?
a czy konieczne jest sklejanie 2 krążków?
nie moge zrobic grubszego ciasta i dziure dnem szklanki?
prosze o odp
Rogaliki przepyszne:) Przepis godny polecenia:)
babka pyszna, super wilgotna, tylko smak ajerkoniaku malo wyczuwalny, ale powtorki beda napewno :) polecam
Ciasto smaczne, a dodatek dżemu powoduje, że nie jest mdłe i zbyt słodkie. W masie widoczne były drobinki skórki od bułek i uznałam, że następnym razem, żeby tego uniknąć, wykorzystam tylko środek pieczywa. Jednakże po złożeniu ciasta nie jest to zupełnie widoczne, więc daruję sobie kombinacje i przepis zachowam do ponownego wykonania, w niezmienionej formie:)
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Pomysłodawczynię:)
Bardzo dobre.
a ile ciasteczek wychodzi z tej porcji? piec w termoobiegu? pozdrawiam
Fajna babeczka =) Puchata i wilgotna. Zmniejszyłam tylko ilośćcukru do 200g a reszta bez zmian. Polecam do kawki!
babka jest pyszna! napewno będę robić częściej :) polecam
Bardzo dobra kapustka, nam smakowała :)
Takie ziemniaczki są super, ale można je również pokroić w cieńkie talarki i zagotować w garnku około 3 minut w przygotowanej śmietanie, wlać wszystko do naczynia, na górę ser i wtedy czas zapiekania będzie ok. A sera nie trę tylko całe plastry kładę na górę zapiekanki.