Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

-Elunia-

(2012-11-11 18:05)

Zrobiłam dziś te ziemniaczki na obiad, są rewelacyjne  Tylko musiałam je troche dłużej trzymać w piekarniku bo po 40 minutach były jeszcze twardawe. W każdym bądź razie przepis ląduje w ulubionych.

alpabe

(2012-11-10 20:09)

Wczoraj wszystko przygotowałam, odstawiłam w misce. Dziś rano byłam lekko zaniepokojona, bo ciasto jakos tak bardzo się nie ruszyło. Nie zraziłam się, posypałam mąką, po 1,5 h wstawiłam do piekarnika. Chlebek wyszedł pyszny, juz mam przygotowaną nastepną porcję na jutro.

U mnie była wersja: mąka pszenna 450 i mąka żytnia.

Dziękuję za przepis.  

ange1986

(2012-11-10 11:49)

Delikatne danie, fajne dla dzieci. Córka wyjadła wszystkie małe marcheweczki z naszych talerzy :) Dziękuje za przepis

blackrose4u

(2012-11-09 14:27)

No i kolejne ciasteczka upieczone z Twoich przepisów. Kolejny sukces :) Ale faktycznie mało słodkie, ale osobiście mi to nie przeszkadza. Przepis zapisuje do swojego notesu, by mieć go zawsze przy sobie :)

monika.m

(2012-11-05 22:51)

Ciasto baaardzo smaczne i efektowne. Do biszkoptu tradycyjnie dodałam 1 łyżeczkę octu dla pewności aby nie opadł i upiekłam na krótszej blaszce, co by nie wyglądał gorzej niż na zdjęciu.

ewany

(2012-10-28 00:32)

Super przepyszne dzisiaj robilam:)Polecam wszystkim

Gosia76

(2012-10-27 11:47)

Pyszne bitki do sosu dodalam jeszcze starta marchewke i zabek czosnku, palce lizac

makuar

(2012-10-26 12:17)

Jestem w połowie robienia ciasta.Wygląda fajnie ale już wiem że następnym razem zrobie inna masę:może budyniową bądź śmietane połączę z serkami homo i galaretką.Dla mnie ta masa jest za bardzo glutowata-może stężeje po odstaniu w lodowce.Nie mowię że ciasto będzie złe i na pewno napisze komentarz po spróbowaniu.

Fot. ilka76, Kulki z Marsa
Kulki z Marsa
15.4k
178
20
ilka76
ange1986

(2012-10-23 19:45)

pyszne!!! :)

Sylka317

(2012-10-22 23:46)

pychotka!!!

ani

(2012-10-21 21:44)

Bardzo smaczne

Rensta

(2012-10-19 21:47)

Ciasto upiekłam niedawno, najprostsze jakie do tej pory zrobiłam, ale za to jaki efekt, mąż od razu kazał zrobić drugie... bo pierwsze od razu zniknęło :)

alibaba86

(2012-10-19 16:21)

Ja również polecam, muffinki są przepyszne. Początkowo trochę się bałam aromatu migdałowego, bo mam raczej słaby żoładek i czasem taki aromat męczy mnie cały dzień, ale w tym wypadku było inaczej. Ciasto jest przepyszne, bardzo aromatyczne, wręcz niebo w gebie :)

euforia

(2012-10-18 09:43)

Ciasto jest pyszne. Było hitem ipmprezy. Smakowło dzieciom i dorosłym. Wszysc pochłaniali w expresowym tempie. Serdecznie polecam.

kdamek

(2012-10-17 15:26)

Pyszne wilgotne babeczki. Robiłam z gorzką czekoladą wyszły: 4 serduszka i 6 babeczek.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij