Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

justysia25

(2012-05-04 11:22)

Dziś zrobiłam ciacho,wyszło pyszne :)

A przepis super łatwy i szybki,zajadam się jeszcze lekko ciepłym :)

Makivicious

(2012-05-02 19:58)

Ciekawy przepis i bardzo smaczny!

kasnik

(2012-05-02 12:01)

Przepyszna suróweczka!!! Robiłam ją juz kilka razy i dzis znów bedę:) Pozdrawiam Autorke przepisu:)

aldonella

(2012-05-02 09:36)

Wczoraj zrobiłam ciasto z Twojego przepisu,po prostu pycha i nie jest słodkie w sam raz!!!Pyszne polecam!!!!!

marteczka93

(2012-04-30 20:18)

ciastu czegoś brakowało... nie doszłam czego ale.... ale da się zjeść:)

marteczka93

(2012-04-30 13:55)

dzisiaj będę robić :) dodatkiem do nich będzie barszcz czerwony :) życzcie powodzenia, gdyż z ciata tego typu jestem noga .... ^^

myszalinka

(2012-04-25 19:24)

a mi biszkopt nie drgnoł :( - piekę drugi z innego przepisiu - ciekawe czy wyrośnie 

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
agulabrzozo

(2012-04-23 21:43)

super ciasto, w ciągu 3 dni sama robiłam je 2 razy i koleżanka też zrobiła na synka urodziny, wszystkim smakuje i małym i dużym, ja dodatkowo nasączam lekko ten biszkopcik wodą wymieszana z cytryna i cukrem pudrem , polecam

atydena

(2012-04-19 17:00)

Mufinki superaśne,przyprawiłam po swojemu i dodałam trochę papryki konserwowej. Smakują mi nawet zamiast kanapek,na zimno polane ketchupem. dzięki za przepis

KasiaBMJ

(2012-04-19 11:49)

Przepis super!!!! Do tej pory próbowałam kilka razy  z wypiekiem chleba, łącznie z tym w maszynie ale z miernym skutkiem. Ten przepis jest prosty i mi za każdym razem wychodzi. Rodzinka chce go jeść. . Dziękuje autorce za udostępnienie tego przepisu.

panda25

(2012-04-18 19:07)

Ilka ciacho na paszteciki z Twojego przepisu- tyle że mąka pół na pół z pełnoziarnistą.

Farsz kapuściano grzybowy.

Pyszne było............a do tego barszczyk czerwony :)

 

Hetmanówna

(2012-04-17 10:00)

Bardzo pozytywne ciasteczka =) Wewnątrz cudownie mięciutkie, na zewnątrz chrupiące, ślicznie pachną, ciekawie się prezentują. POLECAM :)

Hetmanówna

Majka2

(2012-04-16 19:39)

Babka jest przepyszna, zawsze wychodzi puszysta.

angel_ona:)

(2012-04-16 17:01)

Wyszła super! :)

donia84

(2012-04-14 20:07)

Zrobiłam ją na święta, bardzo sycąca, ale też bardzo smaczna. Dziękuję za przepis.

A oto jak wyszła :-) 

 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij