Jak poleży całą noc w lodówce to stwardnieje. W razie czego możesz lekko podsypać mąką.
Własnie zrobiłam i poszła masa do lodówki. Mam pytanie: na razie ta masa jest dość luźna. Spokojnie miksowała się mikserem. Czy jutro rano będzie twardsza? Jesli nie, czy mam dodac mąki i jeszcze trochę pougniatać. Jak na razie to na pewno wszystko by sie kleiło i nie dałabym rady wyciąć kształtów.
Pyszne !!! dzieciakom bardzo smakowały :) Polecam !
Sigma - jeśli Twoim zdaniem masa jest mało słodka to dosyp sobie do niej cukru pudru. Też tak czasem robię. Ciasto w weekend będę robić chyba po raz 10 :)
Pyszna sałatka! Robię ją w kilku wariantach...nawet gdy któregoś składnika zabraknie to i tak jest pyszna:)
Cudne:) Zrobiłam z powidłami i też pyszne. Świetny przepis.
Czy może być miód sztuczny .
PYCHA , właśnie jem gorący
polałam czekoladą mniammmmmm
Pomysł reniferków wykorzystałam,ale zrobiłam z ciasta kruchego z moich przepisów (ciasteczka ze smalcem) -robiłam do przedszkola na świąteczne spotkanie,dzieci zachwycone. Dzięki za pomysł,z ciastem drożdżowym pewnie jeszcze zrobię..pozdrawiam.
WSPANIAŁE !!!!!!!! Dziury wyciełam małym kieliszkiem, a do masy dodałam jagód ze słoiczka:) Niesamowicie smakowało wszystkim gościom - zdjęcia nie zdążyłam zrobić bo ciasto znikało w tempie błyskawicznym ;) POLECAM !!!!
Zrobione, zjedzone, pyszne :) A sos idealny...nawet nie musiałam zagęszczać mąką :)
Zdjęcia masz CUDOWNE
Tak to wina tego, że ubiłaś kremówkę a nie śnieżki.