Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2011-12-17 21:58)

Jak poleży całą noc w lodówce to stwardnieje. W razie czego możesz lekko podsypać mąką.

lenka32

(2011-12-17 18:17)

Własnie zrobiłam i poszła masa do lodówki. Mam pytanie: na razie ta masa jest dość luźna. Spokojnie miksowała się mikserem. Czy jutro rano będzie twardsza? Jesli nie, czy mam dodac mąki i jeszcze trochę pougniatać. Jak na razie to na pewno wszystko by sie kleiło i nie dałabym rady wyciąć kształtów.

malina_a

(2011-12-15 19:05)

Pyszne !!! dzieciakom bardzo smakowały :) Polecam !

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
Justyna_Lubka

(2011-12-15 16:07)

Sigma - jeśli Twoim zdaniem masa jest mało słodka to dosyp sobie do niej cukru pudru. Też tak czasem robię. Ciasto w weekend będę robić chyba po raz 10 :)

kalia2010

(2011-12-15 13:21)

Pyszna sałatka! Robię ją w kilku wariantach...nawet gdy któregoś składnika zabraknie to i tak jest pyszna:)

wiewiora

(2011-12-14 18:53)

Cudne:) Zrobiłam z powidłami i też pyszne. Świetny przepis.

iwonka 33

(2011-12-14 17:28)

Czy może być miód sztuczny .

iwonka 33

(2011-12-14 17:04)

PYCHA , właśnie jem gorący
  polałam czekoladą mniammmmmm

ulla*

(2011-12-13 09:27)

Pomysł reniferków wykorzystałam,ale zrobiłam z ciasta kruchego z moich przepisów (ciasteczka ze smalcem) -robiłam do przedszkola na świąteczne spotkanie,dzieci zachwycone. Dzięki za pomysł,z ciastem drożdżowym pewnie jeszcze zrobię..pozdrawiam.

ahimenes

(2011-12-11 18:00)

WSPANIAŁE !!!!!!!!  Dziury wyciełam małym kieliszkiem, a do masy dodałam jagód ze słoiczka:) Niesamowicie smakowało wszystkim gościom - zdjęcia nie zdążyłam zrobić bo ciasto znikało w tempie błyskawicznym ;) POLECAM !!!!

malina_a

(2011-12-11 14:49)

Zrobione, zjedzone, pyszne :) A sos idealny...nawet nie musiałam zagęszczać mąką :)

iwonka 33

(2011-12-11 11:33)

Zdjęcia masz CUDOWNE

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
ilka76

(2011-12-10 14:11)

Tak to wina tego, że ubiłaś kremówkę a nie śnieżki.

ilka76

(2011-12-10 14:09)

Powinno być to kakao ciemne.

wiccanka

(2011-12-10 11:07)

Czy kako naeży dać takie prawdziwe ciemne - czy zwykłe (np puchatek wsypywane do mleka)?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij