Robiłam te paszteciki ale mi nie wyszły takie ładne jak na zdjęciu w smaku mogą byc.Chyba ciasto było za luźne, nie mogłam zwinąc i farsz wylatywał.
Sałatka 1-sza klasa. Jest pyszna i najważniejsze szybko się ją robi. Dzięki za przepis
Bardzo ładne
ta przekaska to cos wspanialego.pyszne.
Ciasteczka przepryszne! Znajomi i rodzina prosili o przepis ;) Super
zrobiłam na Święta, ciasto pyszne wszystkim smakuje!Polecam!
wyszły przepyszne, ja robiłam same ciasto bo miałam gotową mase serową i nie robiłam dwóch warstw ciasta tylko odrazu na pierwszą kładłam ser, ciasto rewelacja :)
Już kiedyś piekłam to ciacho, ale coś było nie tak czegoś mi brakowało teraz właśnie biorę się za ten przepis a mój kochany mąż pisze tą opinie a właściwie to wstęp do niej
wracam niebawem i powiem jak wyszło i pokażę
Dolna warstwa to galaretka agrestowa a górna to cytrynowa.
Z jakiego koloru galaretki jest warswa dolna i górna
super sałatka. robię ją często, jedno na co warto uważać to ser- trzeba kupić prawdziwy żółty ser, a nie robiony z oleju i emulgatorów. Raz chciałam zaoszczędzić i to coś zaczęło mięknąć i topić się po wyjęciu z lodówki i godzinie "na stole".
Właśnie skończyłam robić ciasteczka:) Wygladają bardzo kolorowo i napewno smakują bardzo dobrze :) mmmm....
Pyszna. Fajny pomysł na sos. Szybko i obficie.
Postanowilam jeszcze raz sprobowac, tym razem mase zrobilam tak jak w przepisie czyli ubilam sniezki. Ciacho wyszlo rewelacyjne. Dziekuje :)
Właśnie udekorowałam ciastka. Rzeczywiście po wyęciu z lodówki po całej nocy ciasto było tak twarde, że nie mogłam wyjąć z miseczki masy. Dodałam tez troszkę maki, by sie nie kleiła, wtedy pieknie wycinały sie pierniczki. Wkładałam do środka, na pierwszą warstwę, troche powideł, na poczatku bardzo mało. Mam dośc małą foremkę i bałam się, że ciastko sie nie sklei a marmolada wypłynie. Więc w tych pierwszych piernikach jej nie czuć, wyparowała i weszła w ciasto. Pod koniec już sie nie przejmowałam, nawet gdy dobrze nie skleiłam ciastko, marmolada nie wypłynęła. Pięknie się zapiekła.