Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

black_canary

(2011-12-30 08:40)

Robiłam te paszteciki ale mi nie wyszły takie ładne jak na zdjęciu w smaku mogą byc.Chyba ciasto było za luźne, nie mogłam zwinąc i farsz wylatywał.

izaczekk

(2011-12-29 23:36)

Sałatka 1-sza klasa. Jest pyszna i najważniejsze szybko się ją robi. Dzięki za przepis

Agnelina

(2011-12-29 22:30)

Bardzo ładne

peny

(2011-12-29 21:20)

ta przekaska to cos wspanialego.pyszne.

kamuszek

(2011-12-29 13:10)

Ciasteczka przepryszne! Znajomi i rodzina prosili o przepis ;) Super

asiek74

(2011-12-25 15:34)

zrobiłam na Święta, ciasto pyszne wszystkim smakuje!Polecam!

babeczka_87

(2011-12-23 15:59)

wyszły przepyszne, ja robiłam same ciasto bo miałam gotową mase serową i nie robiłam dwóch warstw ciasta tylko odrazu na pierwszą kładłam ser, ciasto rewelacja :)

Przewodniczka

(2011-12-22 22:01)

Już kiedyś piekłam to ciacho, ale coś było nie tak czegoś mi brakowało teraz właśnie biorę się za ten przepis a  mój kochany mąż pisze tą opinie a właściwie to wstęp do niej

wracam niebawem i powiem jak wyszło i pokażę

ilka76

(2011-12-22 17:27)

Dolna warstwa to galaretka agrestowa a górna to cytrynowa.

kaka-k28

(2011-12-22 08:12)

Z jakiego koloru  galaretki  jest warswa dolna i górna

miu-miu

(2011-12-21 00:20)

super sałatka. robię ją często, jedno na co warto uważać to ser- trzeba kupić prawdziwy żółty ser, a nie robiony z oleju i emulgatorów. Raz chciałam zaoszczędzić i to coś zaczęło mięknąć i topić się po wyjęciu z lodówki i godzinie  "na stole". 

sabinur

(2011-12-20 17:54)

Właśnie skończyłam robić  ciasteczka:) Wygladają bardzo kolorowo i napewno smakują bardzo dobrze :) mmmm....

Justyna_Lubka

(2011-12-20 14:48)

Pyszna. Fajny pomysł na sos. Szybko i obficie.

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
sigma

(2011-12-19 14:24)

Postanowilam jeszcze raz sprobowac, tym razem mase zrobilam tak jak w przepisie czyli ubilam sniezki. Ciacho wyszlo rewelacyjne. Dziekuje :)

lenka32

(2011-12-18 16:03)

Właśnie udekorowałam ciastka. Rzeczywiście po wyęciu z lodówki po całej nocy ciasto było tak twarde, że nie mogłam wyjąć z miseczki masy. Dodałam tez troszkę maki, by sie nie kleiła, wtedy pieknie wycinały sie pierniczki. Wkładałam do środka, na pierwszą warstwę, troche powideł, na poczatku bardzo mało. Mam dośc małą foremkę i bałam się, że ciastko sie nie sklei a marmolada wypłynie. Więc w tych pierwszych piernikach jej nie czuć, wyparowała i weszła w ciasto. Pod koniec już sie nie przejmowałam, nawet gdy dobrze nie skleiłam ciastko, marmolada nie wypłynęła. Pięknie się zapiekła.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij