Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

kuchniahanny

(2012-01-20 20:01)

Mmmm pycha, aż się głodna zrobiłam.

magdusiadz

(2012-01-20 14:36)

wlasnie ujrzalam te cisteczka i postanowilam je jutro zrobic, wygladaja mega apetycznie ale postanowilam ze dodam do nich troche czekolady, łasuch jestem wiec czemu nie

ania5825

(2012-01-20 13:52)

bardzo dobra i polecam, bo szybciutko się ją robi :)

marikka23

(2012-01-19 17:51)

Muszę koniecznie wypróbować te muffinki, już sam przepis wywołuje u mnie ślinotok, no ale zdjęcie wwojas - czapki z głów - fantastyczne! Takie ciacha pożarłabym w mgnieniu oka! Pozdrawiam wszystkich muffinkomaniaków!!!!

ewelina4244

(2012-01-19 16:54)

robiłam pyszne.

kasiabrzoza

(2012-01-18 22:25)

Rewelacja!!! Muffinki boskie, łatwe do zrobienia, a efekt piorunujący. Gratuluję :-)

malina_a

(2012-01-15 16:17)

Wczoraj zrobiłam pulpeciki wg tego przepisu i są naprawdę bardzo smaczne. Sos jest lekki i bardzo dobry :) Wchodzą na stałe do naszego menu. Polecam !!!

Fot. ilka76, Kruche rurki
Kruche rurki
19.1k
334
11
ilka76
kontraktor@poczta.fm

(2012-01-15 00:11)

Ja dzis tez robilam rurki, zamiast masla dodalam margaryne i przyznam sie szczerze ze byla ona lekko wyczuwalna, pozatym 15 min na pieczenie to zdecydowanie za malo, dopiero po 30 min rureczki nabieralay ladnego lekko zlotego koloru. Tak to byly blade i niedopieczone po tych 15 min. Ale ogolnie moga byc...Kasia

agulinia

(2012-01-13 23:53)

Muszę koniecznie spróbować, niezły instruktaż

aawm

(2012-01-13 15:56)

Rewelacyjny przepis, chatka smakowała całej rodzinie i szybko zniknęła. Obawiałam sie ze to trudne i czasochłonne, a okazało sie bardzo proste i szybkie. Przy najbliższej okazji znowu ją zrobię, spróbuje z podwójnych ciastek. Dzięki za przepis.

ula_ku

(2012-01-12 13:12)

Kotleciki nie suche,delikatne.Polecam przepis!

ag88ula

(2012-01-11 15:22)

a jaka możemy dodać musztarde?

magdusiadz

(2012-01-10 17:48)

jak ja uwielbiam tą zapiekankę!!!  za każdym razem gdy ją robię, rozkoszuje się jej smakiem i aromatem i choć na żołądek jest trochę przycieżka to co z tego, warto dla niej grzeszyć

asiek74

(2012-01-10 11:00)

o przpominałaś mi o tej paście, dzisiaj zrobię jest bardzo dobry , córka ją uwielbia

monia00

(2012-01-10 05:25)

mnie tez bardzo zasmakowala ta pasta . u mnie zamiast szynki - poledwica z indyka i dodatkowo za rada poprzedniczki dodalam musztarde .  miseczka z pasta zniknela tak szybko jak powstala . dziekuje 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij