Pod wpływem tylu pozytywnych opini skusiłam sie na te udka, chociaż nie spodziewałam się zbyt wiele. A tu niespodzianka, udka wyszły REWELACYJNIE!!! Mięciutkie i naprawdę soczyste mięsko, dzieki połączeniu przyprawy gyros i sosu majonezowo-ketchupowego smak też wyszedł naprawdę ciekawy. Będę regularnie przyrządzać to mięsko. Następnym razem zdejmę skórkę z kurczaka.
SUPER SUPER SUPER !!!
Rogaliki super, dziękuję za przepis :)
Całkiem smaczna odmiana po nudnych kanapkach. Pozdrawiam!
Zrobiłam, wyszły całkiem ok, takie troszkę inne i oryginalne, nie powaliły nas jednak na kolana, spodziewałam się jakiegoś bardziej wyrazistego smaku, może powinnam była dodać cynamonu do ciasta, a może to wina jabłek. Tak czy inaczej dzięki za przepis, pozdrawiam!
Bardzo smaczne ciasto, mięciutkie i efektowne, tylko musiałam kroić spore kawałki,bo mi się przewracało z nadmiaru tych warstw:)
ciekawe to ciasto narazie dodam do ulubionych
Babka pyszna. Nastepnym razem dodam mniej olejku cytrynowego. Wielkie dzieki za przepis :)
Super!
Wyszło mi dopiero za drugim razem ale wyszło pyszne
Bardzo dobre to ciasto. Proporcje są w sam raz na jeden wieczór dla 4 osobowej rodzinki. Dziś musze zrobić je ponownie ale zwieksze proporcje . . . .bardzo smakowicie wygladaja jesli na srodek masy serowej da sie troche marmolady, przelamuje to smak i go ożywia.
wlasnie taka dzis jadlam na obiad ,tylko do majonezu dodalam troche greckiego jogurtu, mniej kaloryczna i tez dobra
Bardzo dobra!
Ciasto długo mi rosło bo prawie 2 godziny na kaloryferze. Ale urosło. Myslałam ze w piekarniku już nie będzie rosło a tu znów urosło. Przez to rogaliki po upieczeniu nie były takie ładne jak po zrobieniu bo ciasto "spuchło".Zrobiłam z powidłem śliwkowym i troche mi wyszło z rogalików. Ale w smaku ogólnie pychota, ciasto rzeczywiście mięciutkie. Najlepsze jeszcze ciepłe!