Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2012-02-20 18:45)

Śmietana ma być kwaśna np. 18%

Mulfor

(2012-02-20 18:03)

Nie jestem dobra w pieczeniu i gotowaniu - dlatego ta stronka jest dla mnie na wage złota - dużo fajnych, pysznych przepisów i do tego latwych :) Chcialabym spróbować tych ciasteczek - mam tylko pytanie - jaką śmietanę użyć? 30%?

sahara

(2012-02-20 17:39)

Przepis super. Ja oczywiście muszę robić podwójną porcję sosu.

Sara_R

(2012-02-19 20:35)

Ciasto dobre, ale bez szału. Zbyt mocno czuć wafelki.

Następnym razem zamiast wafelków dodam do ubitej śmietany dwie rozpuszczone tabliczki białej czkolady.

małpiatka

(2012-02-18 19:20)

Wspaniałe! Puszyste, delikatne, wilgotne.. Po prostu idealne! Przerzucam się na ten przepis:) Polecam, bo pyszne!

małpiatka

(2012-02-18 14:46)

Kwadrans temu znalazłam przepis i muffinki już siedzą w piekarniku:) Musiałam nieco zmodyfikować przepis, i tak: z braku jogurtu - maślanka, i pół szklanki mąki pełnoziarnistej (zabrakło zwykłej). Mam nadzieję, że wyjdą:)

skwierzynianka

(2012-02-14 16:39)

żeberka wyszły rewelacyjnie. Nawet ja się zajadałam a nie lubie żeberek. Super przepisik polecam 

cabanka84

(2012-02-14 16:05)

po prostu PYCHA!!! , moja babcia zachwycona a muszę powiedzieć że jest dość wybredna:)

skwierzynianka

(2012-02-14 12:56)

witam dzisiaj po raz pierwszy mam zamiar przygotować żeberka według tego przepisu :). Ciekawa jestem jak wyjdą. Przepis bardzo smakowity. Mam nadzieję, że to iż wcześniej przyprawiłam żeberka sosem sojowym, odrobiną czosnku i przyprawami nic nie zepsuje. Trzymajcie kciuki :)

Cewa2

(2012-02-12 17:37)

Ryba przepyszna, talerze wylizane do czysta :)

Amfri

(2012-02-12 14:15)

Zrobiłam to ciasto i przyznam się szczerze ze jestem zawiedziona :( po pierwsze trzeba mieć ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ żeby rozsmarować na warstwie dżemu krem a jak już się uda, to krem zamiast biały jest różowy i nie wygląda to estetycznie ;/ Co do smaku no cóż o gustach się ponoć nie dyskutuje ale smak niezbyt ciekawy. Wypróbowałam i niestety więcej to ciasto u nas nie zagości.

Barbara Wicher

(2012-02-12 14:10)

jest bardzo smaczne i szybkie do zrobienia lubia je dzieci

Natka64

(2012-02-12 14:09)

Juz dodalam do ulubionych moja siostra dzis piecze to mi powie czy dobre

Gabek

(2012-02-12 13:54)

Pychota;) Palce lizac!!!

Amfri

(2012-02-12 09:46)

Gdzie to ciasto najlepiej trzymac po zrobieniu? w lodowce czy w temperaturze pokojowej? :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij