Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

punca

(2012-03-05 19:43)

Zrobiłam to ciasto makowo-kokosowe i biszkopt,dałam inną mase,nastepnym zobie przepis orginalny,ale teraz ciosto też pyszne

ulla73

(2012-03-05 12:00)

Dołączam do smakoszy tych żeberek. PYSZNOŚCI !!!

Fot. ilka76, Kruche rurki
Kruche rurki
19.1k
334
11
ilka76
elizkahehe

(2012-03-05 11:36)

wyszly bardzo dobre :D dopiero od niedawna postanowiłam piec samodzielnie różne smakołyki, latwiej jest isc i kupic w sklepie,wiekszy wybór i zazwyczaj pyszne,ale kurcze jaka jest satysfakcja upiec cos samemu, cos co jest jadalne, smakuje nie tylko mi (bo ja zjem wszystko co slodkie hehe) i znika w mgnieniu oka :D i tak bylo w przypadku rurek :D mniam mniam pychotka :D:D:D DZIEKI!

zegotka

(2012-03-04 16:37)

Fajne mięsko,zrobiłam w wersji bardziej dietetycznej bez panierki.Polecam.

Fot. ilka76, Donuts
Donuts
49.2k
820
43
ilka76
ilgusto

(2012-03-01 20:11)

Mmmniaam pychota-osobiście sprawdziłam =D. Załączam fotkę mojego dzieła-pozdrowionka !! 

buba24

(2012-02-29 14:42)

robiłam i sa nieziemskie polecam :)

macmara

(2012-02-26 15:53)

uważam, Mloda, że nie musiałaś

basia19

(2012-02-26 14:35)

Wygląda smakowicie, chyba też ją zrobię.

Mloda

(2012-02-26 10:12)

Przepraszam ilko, że tak brzydko napiszę, ale musze to napisać. Zrobiłam kilka dni temu wieczorem kanapki mojemu mężowi do pracy, właśnie z tą pastą. Rano luby wyszedł do pracy, wieczorem wraca, i pierwsze zdanie juz od progu " Kochanie, ale odjeb....aś pastę na chlebek!! mmmm... Ja chcę takie kanapki codziennie!" To tyle na ten temat:)

Dodam tylko, że dałam 1 serek (bo tyle miałam), a zamiast drugiego 1 dużą łyżkę majonezu

iwoniak

(2012-02-25 15:16)

Dziś zrobiony i zjedzony - talerze wylizane. Pyszny!

ewapiatek

(2012-02-24 21:47)

Czytając wcześniejsze komentarze i obawiając się ,że będzie za słodkie ,a jestem na diecie , zamiast mleka słodkiego dałam niesłodzone ,i do smaku tylko zwykłym cukrem posłodziłam suche produkty . Dla mnie super . Poza tym połowę płatków zastąpiłam otrębami ,których jestem fanką. Polecam gorąco  

babolik

(2012-02-23 16:31)

Pyszności! Oczy chciałyby jeszcze, a żołądek ma dość...Bitki wchodzą na stałe do naszego menu. Dziękuję za przepis i pozdrawiam.

basia b

(2012-02-22 17:44)

Skusiłam się dziś na to ciacho, upiekłam biszkopt i jest tak wysoki, że nie mam za bardzo miejsca na mase, a już nie wspomne o galaretce... co zrobić? Dodam, że blaszke mam 25x40 To ciacho musi być pyszne więc prosze o szybką rade bo ślinka leci...

lidka315

(2012-02-22 13:38)

Ciasto super dobre,goście zachwyceni a gospodyni szczęśliwa.Dzięki za przepis:)))

wiolettass

(2012-02-20 20:02)

Naprawdę dobre danie

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij