Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Ewa1982

(2012-03-18 09:10)

Mnie nie podeszła jakoś. Żadna rewelacja, spodziewałam się czegoś innego. :(

maniana201

(2012-03-16 17:42)

cos tu jest nie tak, tyle pozytywnych komentarzy ale dziwi mnie czas pieczenia, tylko 30 minut ciasto drozdzowe? ja własnie mam w piekarniku gazowym ktory byl dlugo nagrzewany i ciasto sie piecze juz ponad godzine

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
buba24

(2012-03-15 17:17)

dzisiaj robiłam dla córeczki super pszepis :)

Makivicious

(2012-03-13 20:26)

Przepyszne. Inne od innych i takie delikatne.

papurzka

(2012-03-13 15:55)

fantastyczne!!! Takie jak z dzieciństwa!!!!

agnieszka_sn6

(2012-03-12 13:27)

robiłam to ciasto wczoraj i mam takie małe uwagi:

polane polewą źle się kroi (polewa twarda a masa w miare miękka)

myślałam że krem będzie bardziej spójny

delicje też nie chciały się przekroić

ale w smaku bardzo dobry

zakewa1233

(2012-03-11 10:36)

Ciasto cudowne zachwyciło wszystkich przepis poszedł w świat . Dziękuje bardzo jeszcze nie raz zagości na stole . Pozdrawiam autorę .

 

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
Wróbelek

(2012-03-10 11:16)

Ciasto wyśmienite, puszyste, lekko wilgotne. Marchewki w ogóle nie czuć. Nawet moja mamcia się nim zajadała-marchewki nie jada w żadnej postaci.

Xavierka

(2012-03-08 14:08)

Zrobiłam z jagodami i kruszonką. Pycha.

ebin20

(2012-03-08 12:32)

ja mam inny problem,

a mianowicie jak ustawiacie drogie panie piekarnik do pieczenia mufinek?! termoobieg czy góra-dół?!

marta998

(2012-03-07 20:17)

Ciasto przepyszne poprostu niebiańska rozkosz

angel_ona:)

(2012-03-07 16:10)

Były to moje pierwsze muffiny robione od podstaw ;] Zamiast powideł użyłam dżemu wiśniowego i budyniu. Zarówno z jednym, jak i z drugim wyszło pyszne :) Co prawda kształt mnie troszke zaskoczył (mam taką forme jak ty, tylko normalną, bez piłeczek ;)) i jakoś takie proste wyszły a spodziewałam się raczje w kształcie "grzybka".

Ogólnie polecam  ;) 

ilka76

(2012-03-07 15:38)

Dodajemy cukier kryształ.

A ciasteczek wychodzi ok. 40szt.

Wróbelek

(2012-03-07 09:53)

Zrobiłam z jabłkami i rodzynkami. Bardzo dobre wyszło.

buba24

(2012-03-06 19:03)

mam pytanko czy do ciastek idzie cukier puder czy kryształ.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij