Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

miszaka

(2012-02-11 18:42)

Właśnie zjedliśmy. Smakowało mi bardzo :))) Mąż stwierdził że mogła być lepsza ale jemu zawsze trudno dogodzić. może też dlatego że robię podobną potrawę z ziemniaków ale smażąc je na patelni z cebulką. Ale jak dla mnie suuuuper. Jedynie co, to proponuję mniej solić ziemniaczki bo wędlinka ser żółty tez są słone. Dziękuję za przepis.

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
APM

(2012-02-09 23:42)

Bardzo smaczne, ale następnym razem ściągnę skórę i dodam więcej przyprawy :-)

domia

(2012-02-08 20:28)

Murzynek bardzo dobry a ponadto ma efektowny wygląd.Żniknął do ostatniego okruszka!!!

małpiatka

(2012-02-08 13:47)

Dziś w wersji z dżemem:) Nieco przypieczone - chwila nieuwagi:) Pycha!

Ewa1982

(2012-02-06 21:18)

BARDZO dobre ciasto. Nie było słodkie, naprawdę pycha i z całą pewnością wrócę do niego jeszcze nieraz. :)

Martii___

(2012-02-06 20:08)

Mniam... wyszły pyszne! :)

kola

(2012-02-05 22:28)

Pierwszy raz korzystam z tego przepisu i na pewno nie ostatni. Drożdżówka wyszła idealna, proporcje bardzo dobre, cukru w sam raz. U mnie z jabłkami ze słoika z własnych zbiorów z cynamonem i kruszonką. Mmmmm....cudo.

Ewelina1989

(2012-02-05 21:23)

Dobre, do pianki cytrynowej dodam następnym razem więcej galaretki, bo cytrynowy zmak jest prawie niewyczuwalny.

bolerka

(2012-02-04 20:37)

Ciasto absolutnie przepyszne i ten zapach rozchodzący się po domu .... 

GORĄCO POLECAM TEN PRZEPIS !!!

ally

(2012-02-04 15:49)

pyszne ! najlepiej zjadłabym wszystkie naraz! dodałam trochę otrębów i posypałam słonecznikiem. polecam

 

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
zbojeckasaga

(2012-02-04 13:45)

zbojeckasaga

(2012-02-04 13:01)

udało mi się zrobić według tego przepisu przepyszny krem do ptysi !

a to oznacza, że przepis wcale nie jest trudny, każdy to zrobi !

nie zniechecajcie się, nie ma dużo roboty, a krem wyszedł - palce lizać !

o wiele lepszy niż ze sklepu, serdecznie dziekuje za podanie tego przepisu, pozdrawiam wszystkich i namawiam - do roboty !

Robakowa

(2012-02-03 17:53)

Ryba wyszła rewelacyjna, dziękuję za przepis.  Tylko radzę nie solić ryby bo, w zestawieniu z tym ciastem wyszło troszkę zbyt słone. Ja mintaja nasoliłam zanim znalazłam ten przepis.... ;) POLECAM  jeszcze niezdecydowanym. Mój półtoraroczny synek wprost "dopychał sobię tą rybkę łokciem do buziaka"

małpiatka

(2012-02-02 10:14)

Ponoć bardzo dobre:) Niestety nie zdążyłam spróbować.. Z lenistwa posypałam rodzynkami - choć lepiej by było, gdybym je zanurzyła - nieco się spiekły, ale i tak smakowały. Dziękuję i polecam!

 

April89

(2012-02-01 18:48)

Zrobiłam bez wierzchu dodałam za to marmolade mężowi baardzo smakowało jak dla mnie czuc mąkę dodałabym zapach cytrynowy albo pomarańczowy:) acha no i nie miałam drożdży świerzych dałam instant tylko chyba trochę za mało wyrosło może wlaśnie przez droźdźe.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij