Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

hewea

(2011-08-21 12:23)

Pyszne bitki. Polecam :)

marikka23

(2011-08-21 09:51)

Wspaniałe, wczoraj na imprezie były przebojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję Autorce przepisu!

ages

(2011-08-20 17:38)

to znów ja :))

tym razem postanowiłam po raz kolejny pozachwycać się tymi jakże banalnymi w wykonaniu za to genialnymi w smaku malutkimi słodkościami no i... wreszcie udało mi się je sfotografować przed pożarciem... ;)

pozdrawiam!

madziarka707

(2011-08-20 16:24)

zachęciłam sie do ciasta dobrymi opiniami i tym że posiadam 3 drzewka ze śliwkami;) Mimo ze jestem początkująca w pieczeniu ciasto wyszło przepyszne!! nic dodac nic ująć, POLECAM wszystkim :)

olusia23

(2011-08-19 18:42)

ilka kocham Cię kobieto za ten smak!!!! :) Chyba nie muszę dodawać, że jestem zachwycona tym przepisem :) Wyszły fantastyczne. Osobiście uwielbiam płatki owsiane, a ten przepis to cudo :) Zagosci na stałe w mojej książce kucharskiej. A oto mój wypiek:

kasik:)

(2011-08-16 20:46)

sałatka rewelka, az sie nie spodziewalam ze bedzie taka dobra:) dzieki!

mijaki

(2011-08-16 11:19)

PYCHA... PYCHA ....PYCHA... piekłam już 4 razy i wszystkim baaaardzo smakuje.Nawet mój syn bardzo wybredny w ciastach je uwielbia.

biszkopty namoczyłam najpierw w kawie a później w alkoholu i polałam czekoladą. Pyszne i szybkie.super.

Tula

(2011-08-15 18:31)

piekę już 6 raz w tym miesiącu, z mrożonymi truskawkami mi nie wyszedł, zbyt dużo soku puściły,ale z jagodami są rewelacyjne. Właśnie piecze się kolejne, na me urodzinkidziękuje za tak rewelcyjny przepis..

renataz36

(2011-08-14 19:08)

Zrobiłam na długo wekeend ponownie tą sałatkę.... gości nie było a sałatka już prawie zniknęła. Polecam robi się szybko i jest pyszna. Użyłam makaronu z LIDL malutkich kolanek, fajnie się prezentują w sałatce

kiniamta

(2011-08-14 19:03)

Super przepis.Koncentrat pomidorowy fajnie podkreśla smak rybki. Polecam przepis. Szybkie i smaczne danie 

ilka76

(2011-08-14 18:19)

Iwonko raczej nie bardzo. Ale w moich przepisach znajdziesz kilka propozycji bułeczek, które jak najbardziej mogą być z jagodowym nadzieniem.

kasia1s2

(2011-08-14 13:17)

Pychotka. Dziękuję za przepis.

iwonka 33

(2011-08-14 11:37)

Czy z tego ciasta mozna zrobic bułeczki z jagodami?

megi65

(2011-08-12 18:13)

Sara_R  superaśna twoja drożdżóweczka dokładnie taką jak lubię dużo owocu , nie za wysokie ciasto i lukier pieknie trzyma sie ciasta ! Następnym razem lukier polej z ukosa formy  , ciekawiej wyglada ! Oj tylko moge sobie posiorpać kawusie .. :)

Sara_R

(2011-08-12 18:00)

oto moja pierwsza w życiu drożdżówka

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij