Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Fot. ilka76, Bajaderka 3
Bajaderka 3
51.2k
559
26
ilka76
ilka76

(2011-08-11 15:23)

Z innymi nie robiłam. Trudno powiedzieć. Możesz zaryzykować.

Katusia15

(2011-08-11 11:34)

A mogą być jakieś inne powidła? Czy tylko śliwkowe?

Sara_R

(2011-08-09 11:19)

Właśnie objadłam się ciepłą drożdżówą ze śliwkami. To moja PIERWSZA drożdżówka - niebo w gębie. Wilgotna, nie za wysoka- DOSKONAŁA! Robiłam ściśle wg przepisu. Będę ją robiła częściej!!!!

kiki

(2011-08-07 20:26)

Zastąpiłam część majonezu jogurtem naturalnym, ale niezależnie od tego - pyszne i niedrogie jedzonko :)

iwonka 33

(2011-08-07 12:38)

Paszteciki pyszne  , ciasto szybciutko sie robi POLECAM

zojka69

(2011-08-06 16:04)

A to znowu ja:)

Tym razem upiekłam drożdżówkę z brzoskwiniami,pychotka!! (mimo że zdjęcie nie specjalne)

ivette33

(2011-08-06 14:11)

Czy naczynie żaroodporne smarujecie jakimś tłuszczem? Ja miałam problem z wyjęciem chlebka i skórka od spodu mi się oderwała.

ivette33

(2011-08-06 14:06)

Przepis rewelacyjny! Polecam.

kiniamta

(2011-08-05 14:05)

Łatwe,szybkie i do tego PRZEPYSZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Polecam i pozdrawiam!!

Monia1805

(2011-08-05 14:03)

Dziś na obiad zrobiłam po raz pierwszy bitki właśnie z tego przepisu i muszę stwierdzić że wyszły wyśmienite, mięciutkie, soczyste poprostu palce lizać

drita

(2011-08-04 23:36)

Skuszona ogromnym zainteresowaniem zrobiłam to ciasto - na urodziny, w formie torta. Muszę zgodzić się z opinią, która już się pojawiła. Ciasto dobre, ale jakieś mdłe - nie za słodkie, ale bez wyrazu. Brakuje mocnego akcentu. Mimo uwag ciacho smakowało i poszło w całości. Dziękuję za przepis!

nalezedociebie

(2011-08-03 14:15)

czy bez owoców wyjdzie i będzie dobre? :) bo chciałam zrobić zwykłe,drożdżowe tylko z kruszonką.:)

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
marikka23

(2011-07-30 22:52)

Zrobiłam, przepyszna i oryginalna ta masa truskawkowa! Pozdrawiam!

Ewelina1989

(2011-07-29 18:12)

Pyszne;)

kiki

(2011-07-28 21:16)

Pyszne :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij