Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

zosia_samosia

(2011-06-06 21:52)

Ciacho naprawdę pycha. Jedyny malutki minus, o czym pisało już kilka osób to trochę zbyt twarda warstwa truskawkowa. Mimo iż i tak dodałam mniej galaretki a więcej truskawek to warstwa w swojej "miękkości" odbiegała znacznie od pozostałych warstw a idealnie by było jakby była tak samo puszysta :) W smaku tak czy owak rewelacja :)

lexi27

(2011-06-06 13:48)

Przepis rewelacyjny ! Po raz pierwszy z drożdżówki z truskawkami nie wyszedł zakalec ! Ciasto mięciutkie, wilgotne i pyszne !!! Od dzisiaj to będzie mój przepis nr 1 na ciasto drożdżowe !

Sonia2286

(2011-06-05 14:06)

Pychotka :) Cóż mogę więcej dodać :) Smaczne i szybkie, dodałam jeszcze groszek, polecam :)


Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
AnnaParada

(2011-06-03 21:16)

Bardzo dobre, lekkie ciasto, szybkie i proste do zrobienia. Ja niestety miałam tylko 2 galaretki truskawkowe, więc na górę dałam cytrynową, ale i tak pieknie wygląda. Zrobię fotke to wstawię :)

spajdermen

(2011-06-01 18:59)

220 C to chyba troszeczkę za dużo

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
crisen

(2011-06-01 18:12)

Podzielam opinie wcześniejsze. Placuszek wspaniały ,orzeżwiający.

tinaa

(2011-06-01 15:04)

Dzis robilam,super smakuje polecam:)

Malineczka4444

(2011-06-01 12:32)

Bardzo dobra ta surówka. Mniam

lejman

(2011-05-30 16:12)

a czemu należy wykałaczkami spiąć? nie wystarczy zwijać w ten sposób, że najpierw boki zaginamy, potem resztę kotleta zwijamy? czy po zastosowaniu zwykłej metody "zwijać kotlety" nic nie wyleci ze środka? wykałaczki są malutkie, wystarczą aby przebić się na wylot?

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
kiniamta

(2011-05-30 14:47)

Pyszniutki placuszek!!

kiniamta

(2011-05-29 17:21)

Już dawno temu wypróbowałam ten przepis. 

Udka z tym sosikiem są przepyszne! 
Z makaronem smakują wyśmienicie!
Pozdrawiam autorkę super przepisów 

kiniamta

(2011-05-29 17:16)

Bitki są rewelacyjne!! znakomite połączenie przypraw. 

POLECAM!!!   

nesstea

(2011-05-29 14:05)

moje cudo 

Haanala

(2011-05-26 18:25)

Zrobiłam go na Dzień Matki, jest pyszny, rodzina zachwycona.

kiniamta

(2011-05-23 19:20)

Rewelacja!!!
smak dzieciństwa...mniam!! 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij