Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

nesstea

(2011-05-23 14:09)

Bardzo fajny przepis ! u mnie wersja z aromatem rumowym i gorzką czekoladą zamiast białej, zmniejszyłam też ilość cukru do połowy szklanki bo przejrzałe banany są baaaaardzo słodkie i wyszło wprost idealnie, tylko moja mama się teraz denerwuje bo jest na diecie a trzy zjadła zanim w ogóle ostygły hihi 

monika witczak

(2011-05-22 20:25)

Ciasto rewewlacja polecam wszystkim

anulka1

(2011-05-20 19:49)

poproszę o podpowiedz ile to mniej wiecej 200g miodu
ok 1 szkl.?

dorota97

(2011-05-19 19:38)

Bardzo smaczne ciasto:) Biszkopt zrobiłam wg innego przepisu, ale także trochę zmodyfikowałam masę. Zamiast śmietany użyłam 3 Śnieżek + 600 ml mleka + 3 śmietan fixy, a zamiast brzoskwiń dodałam ananasa, ponieważ robiłam inne ciasto z brzoskwiniami.
Bardzo dziękuję za przepis, na pewno jeszcze z niego skorzystam!:) Pozdrawiam:)

Kicia150

(2011-05-19 17:35)

Bardzo dobry schabik . Poczyniłam odstępstwo od przepisu. Nadzialam śliwkami i kilka ułożyłam wokól mięsa, co dało fajny kolor i smak sosiku. Dziękuje za przepis i polecam.

niki83

(2011-05-19 12:15)

Schab godny polecenia. Pozdrawiam

agulinia

(2011-05-16 20:41)

Przepyszne grzaneczki!

tkasia

(2011-05-16 17:52)

Bardzo dobre. Ja dałam cały kompot, razem z truskawkami:)

emeska1974

(2011-05-15 15:22)

Bardzo proste i fajne danie jak nie mamy co zrobić na kolację! Pozdrawiam

dolkat

(2011-05-13 21:30)

Pieczeń bardzo smaczna...tylko źle doczytałam przepis i źle ponacinałam mięso (w poprzek, a nie wzdłuż...hihi taka mała gafa z mojej strony)...ale spoko goście nawet nie zauważyli, że coś jest nie tak, bo smak pieczeni zakamuflował te niedociągnięcie :)))

isabell76

(2011-05-13 18:32)

Ja znam wersje z jogurtem wymieszanym z curry zamiast jajka(musi polezec 12 godzin) i w piecu na 25min. zamiast smazenia- zawsze troszke lzejsze a smak jak i w tej wersji rewelacyjny!!!!!!!!!

Icha

(2011-05-13 08:44)

Piekę chleb od wielu lat, ale ten przepis to jest REWELACJA. Stosuję różne "wariacje" mąk i piekę w naczyniu greckim. Ukłony dla autorki :)

Kicia150

(2011-05-10 22:51)

Czy ten schabik należy piec w całości,czy podzielony na porcje?

maniaczkaa

(2011-05-10 22:18)

rewelacyjny schab! jestem pod wrażeniem. dodaję do ulubionych

kate.s

(2011-05-09 16:50)

rozumiem ze budyniu nie robimy wczesniej tylko dodajemy sam proszek, tak?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij