Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ruti12

(2011-04-24 21:19)

Polacam,bardzo smaczna.

ezelka

(2011-04-23 19:58)

Dołączam się do zachwytów...bardzo smaczne ciacho, wyszło naprawdę super

emeska1974

(2011-04-22 19:57)

Pyszne - smak mojego dzieciństwa

Newfie

(2011-04-22 07:47)

Ciasto naprawdę bardzo dobre, tylko proporcje dla mnie za duże - na blaszkę 25x40 zrobiłam biszkopt z 4 jaj i szklanki mąki, a i tak po wyłożeniu masy ze śmietany nie było już miejsca na galaretkę. Następnym razem zrobię z 660 ml śmietany i też powinno zuepłnie wystarczyć. Dziękuję za przepis i życzę Wesołych Świąt!

ilka76

(2011-04-21 20:05)

Najlepiej wyłożyć papierem do pieczenia.

kaka-k28

(2011-04-21 19:45)

A  czym najlepej wyłożyć blaszke na ciasto makowe,bo mi nie chce sie oderwać od blaszki, i całe się łamie,smarowałam margaryną i posypywałam bułką 

ilka76

(2011-04-21 16:13)

Najpierw do szklanki nalewam troszkę wody (ok. 1/3 szkl.), dodaję mąkę pszenną i ziemniaczaną (tak po ok. 1 łyżce każdej). Dokładnie mieszam, żeby nie było grudek i wlewam po trochu ciągle mieszając do sosu. Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam:))

pekatka

(2011-04-21 16:06)

zrobilam, ciasto szybko się robi i jest bardzo smaczne :)

gret

(2011-04-21 11:50)

Ciasto przepyszne! Zrobiłam na imprezę urodzinową i goście byli zachwyceni! Zrobiło prawdziwą furrorę! Biszkopt zrobiłam z 4 jaj, resztę jak w przepisie i ciasto bez problemu zmieściło się do dużej blaszki (usztywniłam tylko boki blaszki papierem do pieczenia, dzięki temu masa i galaretka nie wylewały się). Dziękuję za przepis i polecam go! 

wioleta865

(2011-04-20 20:24)

Bardzo smaczne te pulpeciki, tylko że mi troszkę grudki powychodziły w sosie. Możesz mi napisać jak zagęszczasz sos. Co po kolei robisz? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Fot. ilka76, Chleb
Chleb
19.9k
343
14
ilka76
nataliena

(2011-04-16 17:13)

Mieszkam za granicą i brakuje mi tutaj naszego polskiego chleba, a teraz w moim własnym domu pachnie jak w piekarni:) Przepyszny

k.komarnicka

(2011-04-15 14:28)

Pyszne cudeńko:) Cała familia zadowolona:D

-Elle-

(2011-04-14 14:18)

nie dodałam kukurydzy, bo nie miałam, a i tak wyszla pyszna!

19madzior88

(2011-04-14 12:02)

ehh, a mi (niedoświadczonej w pieczeniu ciast,chyba nie wyjdzie,własnie wylałam pianę ananasową na biszkopt (bo moja miała konstystencję cieczy), na cieście jest jej ok 2mm, sporo wpłynęło w szczeliny między biszkoptem a blaszką :( teraz stoi w lodówce i czekam żeby wylac na nie galaretkę. mam nadzieję że efekt końcowy będzie lepszy.

aniag81

(2011-04-11 10:42)

Bardzo smaczna pieczeń, polecam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij