Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

mama_gosi

(2011-03-28 14:26)

Dołączam się do pozytywnych opinii, ciasto pyszne :)

kiniamta

(2011-03-27 21:52)


REWELACYJNY PRZEPIS!!!!
Najlepsze żeberka jakie jadłam!! zamiast zwykłego octu dodałam ocet balsamiczny.
Polecam i pozdrawiam autorkę przepisu!!

ulla*

(2011-03-26 21:16)

Pyszna ta babka,dziękuję za kolejny świetny przepis.Do masy kakaowej dodałam,jak piszesz łyżkę mleka,bo jednak za gęsta była. Wyrosła pięknie,wilgotne i delikatne ciasto, z pewnością zagości na wielkanocnym stole.

Edyś

(2011-03-26 10:13)

Pychotka!! Dziękuję, na pewno zrobię jeszcze nie raz

ALIC

(2011-03-25 15:26)

Nic szczegolnego,skad tyle pozytwnych opini?

izuch

(2011-03-25 09:31)

Było pysznie :)

ilka76

(2011-03-25 09:17)

Ja ubijam mikserem.

marycha21

(2011-03-24 21:49)

witam czy po ubiciu mleka i dodaniu galaretki dalej ubijamy mikserem czy delikatnie mieszamy z galaretką. Nie chciałabym zepsuć a obiecałam dzieciakom na weekend słodziutkie mleczko ptasie.

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
Justyna_Lubka

(2011-03-24 16:42)

wspaniałe, efektowne ciasto. Jak do tej pory jest to najlepszy bananowiec, porównując z tymi, które robiłam do tej pory. Polecam. 

AgnesM

(2011-03-22 12:14)

Coś wspaniałego!! Wczoraj zrobiłam z konfiturą wisniową własnej produkcji, a dziś nie ma już ani jednej świnki. Obiecałam dziś znów zrobić ale już z podwójnej ilości składników.

renataz36

(2011-03-16 12:12)

Kolejny raz wróciłam do pulpecików, bo takich pyszności się po prostu nie zapomina. Będzie wyrzerka na 2 dni. U nas dodajemy więcej marchewki, którą ubóstwiamy w tym sosie i tym samym pieprzu żeby nie był za słodki sos. Pozdrówka dla Ciebie ilka76

megir

(2011-03-15 22:20)

Najlepsze co w życiu jadłam , pycha cudowne:))) piekłam w tym sosiku nie tylko żeberka ale też karkówke krojoną w plastry i za każdym razem wychodzi super polecam

Sonia2286

(2011-03-13 20:50)

Pyszne :) Zrobiłam dziś na obiad i zniknęły w ciągu kilku minut :) Polecam i na pewno będę często robić :) Prawdopodobnie zagoszczą na stole na urodzinach moich synów :)

pusia3

(2011-03-13 00:15)

Zrobilam dzisiaj na obiad.Wspaniala i szybka w wykonaniu :-)

Makivicious

(2011-03-11 22:11)

Trochę nie rozumiem jak przykleić pierścienie do pełnych kół. Te pierścienie będą przecierz za duże? Czy trzeba je trochę "dokształcić" by pasowały?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij