Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

555

(2011-02-24 18:00)

wyszły pyszne.. dałam rodzynki, następnym razem pokuszę się o więcej bakalii.. :)

Fot. ilka76, Tort Lego
Tort Lego
18.5k
61
2
ilka76
drakas

(2011-02-24 13:23)

Tort bardzo smaczny i naprawdę delikatny. Znikł w mgnieniu oka:)

kasia146

(2011-02-24 13:18)

dlugo to trwalo zanim zrobilam ten przepis i teraz zaluje ze tak dlugo zwlekalam. Roladki sa pyszne, dziekuje za przepis, napewno bede do nich wracala

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
ReniaJ

(2011-02-23 18:33)

pamietam,ze w dziecinstwie uwielbialam takie lody jesc ,a przepis laduje w ulubionych i wkrotce zostanie wyprobowany

maslosmietankowe

(2011-02-23 18:12)

lody wygladaja znakomicie i mam ochote je zrobic, ale niestety boje się bo z tego co piszesz w instrukcji to dosyc trudne wszystko :D

crisen

(2011-02-22 14:08)

Dziś ,gdy ciasto poleżało jest jeszcze lepsze. Wszystkie składniki dobrze się przegryzły .
Nie będę więc dodawać następnym razem kakao .żrobię taki sam, dodam tylko od siebie na wierzch polewę. Ciasto jest wyśmienite i nie potrzeba go już ulepszać.
Pozdrawiam.

manik1999

(2011-02-21 13:22)

przepis suuuuuuper :) dziś zrobiony o po godzinie znikł już kurczak :) wiecie o co chodzi :P polecam przepis.

gosiekb

(2011-02-21 02:17)

No i coz, po raz kolejny zrobilam to ciacho, po raz kolejny na wlasnorecznie upieczonym biszkopcie. Ciasto jest lekkie i rozplywajace sie w ustach.Tym razem zrobilam na moje urodziny. Jak zwykle wszystkim bardzo smakowalo. Jeszcze raz polecam :)

crisen

(2011-02-20 16:06)

Nie czekając na odpowiedz zrobiłam z kefirem. Reszta wg przepisu. Ciasto bardzo smaczne i szybko się robi. Również wymieszałam łyżką.Piekło się jednak 1godz i 20 minut w keksówce 9x27 od spodu mierząc. Ciasto jest ciężkie ,gęste i po godzinie jeszcze było w środku surowe . Upiekło się jednak bardzo ładnie,wysokie  i bez zakalca.W przepisie napewno pomyłka z rozmiarem blaszki 9x13 chyba 19x13.a i ten rozmiar wg mnie jest za mały.
Przepis do powtórnego wykorzystania . Następnym razem dodam trochę kakao i poleję czekoladą. Pozdrawiam.

crisen

(2011-02-20 10:17)

Czy maślankę można zastąpić jogurtem lub kefirem?

irenab

(2011-02-19 19:08)

Robiłam te rogaliki już drugi raz,tym razem robiłam z podwójnej porcji,i nie chciało mi sie wyrabiać ciasta ręką więc potraktowałam je mikserem,rogaliki rewelacja!!!na pewno nie raz jeszcze wrócę do  tego przepisu.Ps.robiłam z powidłami śliwkowymi i nutellą 

Zuzanna248

(2011-02-19 16:28)

a cukru dałam niepełną szklankę - wystarczy

Zuzanna248

(2011-02-19 15:49)

przepyszna i co tu więcej pisać.......dodałam odrobinę orzechów i trochę wiśni z nalewki, a blaszki użyłam dłuższej niż 25 cm / do 30 cm?/, wyrosła pięknie....
dzięki za przepis!

werdandii

(2011-02-19 11:51)

.... kolejne fajne ciasto Twojego autorstwa :)

drakas

(2011-02-18 15:54)

Bardzo mi smakowało, nie było przesłodzone. Dokładnie w sam raz:) Następnym razem spróbuję dołożyć bakalii.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij