Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Timiri

(2011-02-18 14:31)

Przepyszne! Właśnie wcinam:). Mam  nadzieję, że coś się uchowa na jutro:P
Przepis trochę zmodyfikowałam:

zamiast rodzynek dałam kawałki gorzkiej czekolady i drobno posiekane suszone banany
dałam 100 gam masła nie 85
dałam 2 DUŻE banany
dodałam ze 2 łyżeczki cynamonu
zamiast olejku waniliowego dałam pomarańczowy
nie mam pojęcia, ile dałam mąki i cukru - zawsze robię to "na oko", bo nie mam w domu wagi (ach, Ci studenci;))

ciasteczka rewelacyjnie się trzymają, piękni urosły, są mięciutkie i puszyste. Jedyny minus, że trzeba nakładać ciasto na blachę łyżką, bo klei się do palców:)

promyczek71

(2011-02-17 21:07)

Po raz pierwszy ugotowałam zupę ogórkową z dodatkiem ryżu i mogę powiedzieć, że zupka wyszła smaczna i pożywna.
Zjedliśmy ją z apetytytem :)

magpie101

(2011-02-17 16:29)

Jest przepyszna - polecam. Smakuje podobnie do jarzynowej.

dycha

(2011-02-16 17:40)

Popieram opinie, ciasto jest rewelacyjne. Robiłam go jużdwa razy i dodałam orzechy i rodzynki. Pozdrawiam:)

kicia

(2011-02-16 17:36)

Wyszly znakomite!!! to moje pierwsze muffinki, ktore nie byly plaskie i suche. Jak myslicie, jets jakis sposob na to, zeby po otwarciu piekarnika pozostaly takie olbrzymie i nie opadly?

ave82

(2011-02-16 17:12)

Uwielbiam tą sałatkę!!! Robiłam ją już kilka razy, jest przepyszna NAPRAWDĘ POLECAM!! No i pozdrawiam autorkę!!!

Carmela

(2011-02-15 23:07)

Najpyszniejsze żeberka jakie w życiu jadłam:) Dziękuję za świetny i prosty przepis. Pozdrawiam:)

Alicja9

(2011-02-15 19:03)

Udka pyszne  :-) - polecam wszystkim i dziekuje za przepis.

mallami86

(2011-02-15 11:31)

Ciasto jest bardzo dobre, robiłam je już 2 razy i wszystkim smakowało, masa z tego przepisu jest na prawdę fantastyczna, dziękuję za przepis ;)

agusia040675

(2011-02-14 09:27)

Zrobiłam ciasteczka z twojego przepisu ,wyszły bardzo smaczne ,u mnie w kształcie serc,bo córka potrzebowała do szkoły na Walentynki .Część polukrowałam a część skleiłam masą krówkową i polałam roztopioną czekoladą.Pycha dziękuję za dobry przepis


Mloda

(2011-02-13 13:24)

Danie jest przepyszne!!! Szybko się je robi, a efekt znakomity! Ja połączyłam majonez ze śmietaną 30%, miało taki fajny, lekko maślany posmak. Warte polecenia! Dzięki za przepis

macha17

(2011-02-12 13:30)

pycha

Ania23

(2011-02-10 13:09)

chytba zrobię w weekenmd.. użyję mrożnoych wiśni z Hortexu :)  robiłam już drożdzówkę nocną 2 razy... zobaczymy jak mi ta wyjdzie :)

monilen

(2011-02-09 14:50)

Pyszna!!! Polecam !!!

domino29

(2011-02-08 11:48)

Bardzo dobre ciacho, odpoczynek po tych wszystkich ciastach z kremami , a na dodatek ekspresowe w wykonaniu i pożeraniu także.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij