Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

jazz1723

(2011-01-31 13:27)

Rybka rewelacja!

matylda

(2011-01-31 11:40)

Zrobiłam takie roladki z nadzieniem z pieczarek! Powiem krótko:bili się:)

Fot. ilka76, Donuts
Donuts
49.2k
820
43
ilka76
Majka2

(2011-01-30 18:26)

Super, nie trudno się robi i szybko znikają. Są puszyste i lekkie. Ilko masz fajne przepisy.

sylwano55

(2011-01-30 15:11)

Rewelacja zrobiłam w niedziele na obiadek, wszyscy sie zajadali-pychota polecam

nalezedociebie

(2011-01-30 14:55)

powiem tylko tyle: POLECAM 

kasiulka2384

(2011-01-30 12:16)

Danie przepyszne

zrobiłam w domku i wszystkim smakowało.

a sosik przepyszny, fajnie smakuje z pietruszką,

polecam wszystkim.

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
werdandii

(2011-01-29 13:24)

..ciacho lekkie i smaczne  :)
kolejny fajny przepis Twojego autorstwa !

martaz

(2011-01-28 19:14)

pezepyszne, proste i szybkie ciasto. ja zamienilam smietane na 18%, a make na ta pelnoziarnista. zamiast cukru waniliowego dodalam ten z prawdziwa wanilia.
dziekuje za ten przepis. kojarzy mi sie z dziecinstwem. a jako rekomendacje podam fakt, ze moj Ukochany, ktory nie jest fanem ciast zajadał ze smakiem

dagusia_29

(2011-01-27 20:52)

Biała Czekolado jeśli nie posiadasz miksera proponuję przetrzeć przez sito.

Martyna

(2011-01-27 19:51)

jestem pod wrażeniem smaku. wyjadałam z garnka - nie mogłam się powstrzymać, ale ciiiiiiiiiiiiiii nie mówcie nikomu   
Śmietany nie dodałam, ale i tak pychotka polecam wszystkim, czytającym!!!!!!!!!!!!

Milena_

(2011-01-25 18:36)

Ciacho jest przepyszne, wszystkim smakowało i bardzo szybko znikło :)
Ciasto wydaje się skomplikowane, ale tak naprawdę robi się go bardzo szybko. Jedyne co mi stwarzało problemy, to wysmarowanie biszkopta nutellą, mimo, że miała temp. pokojową i tak była za 'ciężka'. następnym razem podgrzeję ją w mikrofali. :)
Polecam ;))

werdandii

(2011-01-25 18:26)

  bardzo dobre udka  :) 

ewciaosa

(2011-01-25 17:12)

Dzisiaj zrobilam na obiadek do schabowego, dodalam troszke wiecej majonezu i sok z cytryny. Bardzo smaczna, ale troszke pracochlonna- nie cierpie trzec na tarce! Dziekuje za fajny przepis i pozdrawiam

kayunia

(2011-01-21 23:59)

Ciasto nie tylko smaczne, ale rowniez bardzo dekoracyjne, a do tego naprawde latwe i, wbrew pozorom, nie pracochlonne. Mile zaskoczona bylam tym, jak doskonale udal sie biszkopt, bo nigdy taki mi nie wyrastal:) Dlatego, z powodzeniem, wykorzystaje przepis na niego, jako baze do innych ciast. Dziekuje za przepis:)

sabinur

(2011-01-19 12:17)

pyszne i nie skomplikowane:) polecam każdemu:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij