Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
ilka76

(2011-01-16 21:58)

 Będzie dobrze:))

gosiaczek25

(2011-01-16 20:06)

Jezeli bede robila 10 udek to jakie proporcje ketchupu i majonezu?10 lyzek majonezu i 5 ketchupu?pozdrawiam

Ewelina1989

(2011-01-13 16:43)

Bardzo dobra! Ja robiłam bez szczypiorka i pietruszki.

eireen

(2011-01-12 17:30)

latwe, szybkie i smaczne. u mnie w wersji z jogurtem naturalnym.

kojocica

(2011-01-12 10:15)

bede wlasnie dzis robiła pierwszy raz ten placek na imieniny męża ale prosze mi powiedziec bez dodania owocow tez wyjdzie rownie pyszne jak z owocami?

kojocica

(2011-01-12 02:59)

czy zamiast mozarelli moge dac zwykly ser żółty?

ata

(2011-01-11 16:02)

Babka PYSZNA ,a co najwazniejsze ładnie wyrosła.Ciasto faktycznie gęste, nie panikowałam bo twoje przepisy ilko76  zawsze sie sprawdzaja.Dzieki za kolejny swietny przepis.Pozdrawiam

martucha2008

(2011-01-11 14:52)

Bardzo smaczne kotleciki( Można jeszcze przemycić pieczareczki .).. do tego sałatka lodowa z czosnkiem ..

shadowcat

(2011-01-10 18:13)

Zrobilam paszteciki na swieta ale nie z tym farszem,mialam juz swoj:) jezeli chodzi o samo ciasto to naprawde przepyszne,takie delikatne:)

shadowcat

(2011-01-10 18:12)

Wczoraj zrobilam ten chlebek,wyszedl bardzo dobrze.Dosypalam siemienia lnianego.Ogolnie jest smaczny ale mi bardziej on przypomina w smaku poprostu ciasto na pizze niz chleb ale i tak jest smaczny;)

smakerowiczka

(2011-01-09 16:35)

Robiłam dzisiaj na obiad na który zaprosiłam przyjaciółkę i obie jesteśmy bardzo zadowolone bo obiadek wyszedł pyszny!!!!!!

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
ilonaa

(2011-01-08 21:47)

Ciasto genialne, rewelacyjnie wilgotne a jednocześnie puszyste. Polecam ten rewelacyjny przepis. Robiłam juz parokrotnie i zawsze udane:)

Fot. ilka76, Donuts
Donuts
49.2k
820
43
ilka76
marikka23

(2011-01-08 17:04)

Zapomniałam dodać, że wycinałam je kuflem do piwa bo był większy niż szklanka a dziurkę w środku robiłam zakrętką od wódki. Wyszły super!

marikka23

(2011-01-08 17:02)

Pyszne, łatwe w wykonaniu i szybko znikają, nawet bez czekolady. Wersja z cynamonem jest świetna!!!!! Pozdrawiam!

margola

(2011-01-08 16:57)

Zrobiłam żeberka i muszę przyznać że są bardzo smaczne.Cała nasza rodzinka zjadła je ze smakiem i to danie zagości w mojej kuchni.Zamiast octu dodałam cytrynę bo octu nie lubię a i tak było pyszne. Pozdrawiam.Dziękuje za przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij