Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

ekkore

(2016-07-17 00:12)

Nie ujmując pyszności ciasta - z jagodami jest ciut suche. Jakby nie było nie jest to soczysty owoc, może podwójna warstwa na przyszłość? Ale wiórki kokosowe pasują jak najbardziej - i mówi to przeciwniczka kokosa, przy czym tutejsze są dużo bardziej aromatyczne niż polskie.
W każdym razie już nie mogę doczekać się żurawiny - bo to będzie hit nad hitami. I zazdroszczę porzeczki, agrestu czy rabarbaru. Oryginalne truskawki to niestety nie moja bajka - tylko świeże, w ostateczności pod galaretką.

Wkn

(2016-07-16 23:52)

Pyszszny wyszedł! Blachę poniosłam na wieczorne spotkanie do znajomych - został jeden samotny kawałeczek, który pewnie drugiego śniadania nie doczeka. W domu zostawiłam sobie mini blaszkę uklejoną z resztek, które się na dużą nie zmieściły.
Połączenie czerwonych i czarnych porzeczek oraz agrestu jest "debeściarskie!" :)

Wkn

(2016-07-16 23:51)

Z jagodami i wiórkami kokosowymi, powiadasz... pojutrze idę na jagody! I kupię wiórki kokosowe!

ekkore

(2016-07-16 21:12)

Zrobione, spróbowane jeszcze na ciepło. U mnie z jagodami.. wzbogacone wiórkami kokosowymi pod kruszonkę.
Powiem krótko - pycha. Środek puchaty, bardziej biszkopt przypominający niż ciasto ucierane.
Co prawda moje 180 stopni (360 F) jest mniej niż w Polsce, ale dopiekłam 10 minut i było OK.
No i robota żadna...

megi65

(2016-07-16 14:32)

No to życzę piany jak ..... fali na Bałtyku ... ))

Wkn

(2016-07-16 14:22)

Właśnie znowu go piekę - z agrestem, czerwoną i czarną porzeczką :)

megi65

(2016-07-16 12:32)

Upss .... borówkami wink2.

megi65

(2016-07-16 12:31)

Drożdżowe z jagodami i malinami ... jeszcze gorące ale zapowiada się nieźle. Tylko jakiś mały glanz )))

Lea2

(2016-07-09 10:21)

Robię podobne kotleciki, ale jeszcze dodaję paprykę. Takie kotleciki w każdym wydaniu są pyszne. :)

galadriela

(2016-07-08 23:26)

Ooooo widzę, że ktoś docenił moje piękne Podlasielaugh4 Ale twoje zdjęcia są cudowne!!! jestem zachwycona, na nich Podlasie jeszcze piękniejsze niż w rzeczywistościrolleyes4

Dżanina Fonda

(2016-07-08 18:38)

Ja tak z doskoku, bo z terenów bezinternetowych :) Proporcje miodzio,  nic się nie rozwala.  Do wielu powtórek i to właśnie bez dodatkowych, warzywnych składników.  Maggi kłuło w zęby Młodą ale by tego słuchał :)) jeśli się nie podoba, zawsze może coś sama ugotować. Pozdrawiam z zacofanych internetowe odmętów .:)

iwciaG

(2016-07-08 16:12)

Super:)) U mnie zielenina, to mieszanka natki pietruszki i selera, mięsiwko czekało na usmażenie całą noc w lodówce:) Będę do nich wracać:))

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
Kuterynka

(2016-07-08 11:34)

Jeden z najlepszych ( jak nie najlepszy) sernik jaki kiedykolwiek jadłam :-) Dziękuję za przepis. Na pewno zagości u mnie na stałe :-)

mlena

(2016-07-07 17:07)

Piękne malwy, a u mnie jeszcze nie kwitną

mggi63

(2016-07-07 08:21)

Ale ten jest wyjątkowy bo spożywany w Sokółce i przygotowany przez tamtejsze gospodynie grin

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij