Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

majka75

(2013-10-17 18:42)

zrobilam tylko nie mialam czym zmiksować ,ale i tak dobre, nie rozumiem co tu jest cięzkiego  mleko? ja nie dodaje smietany tylko mleko - wystarczy w zupełności .Autorkę przepisu serdecznie pozdrawiam :)

dotka18

(2013-10-17 18:08)

Mój mąż stwierdził, że te ciasteczka smakują podobnie do sękacza:). Ale tak na prawdę są super właśnie je zrobiliśmy z mężem. Niestety nie doczekały się leżakowania:) :). Nie wiem dlaczego nie wyszły mi kuleczki, bo gdy je ułożyłam to się rozpływały na placek :( ale i tak były bardzo smaczne.

aebas

(2013-10-17 17:35)

Ja pigwę i morele przepuściłam przez maszynkę do mięsa i później już nie miksowałam. Konfitura jest "cudna". Dzięki za wspaniały przepis.

adriana mazińska

(2013-10-17 17:33)

Zrobiłam z tego przepisu zalewę do maślaków. Grzybki wyszły super!!!

Mama - Różyczki

(2013-10-17 16:27)

Lidka, cieszę się, że schab zasmakował, pozdrawiam::)

joanna32121

(2013-10-17 16:14)

Wlasnie zrobilam pierogi z Twojego przepisu i naprawde super wyszly.Zrobilam ciasta z dwoch porcji bo druga zrobilam z kapusta i grzybkami suszonymi.Pycha:)))

crisen

(2013-10-17 16:00)

Twaróg z wiaderka może być czy nie?

agusia040675

(2013-10-17 15:39)

Zrobiłam i ja ten likier .Pyszny.Mi wyszło około 2 litrów.Może dlatego że wódki dałam 0,7 litra i przecedzałam przez gazę .Zresztą nie ważne ile wyszło ważne że smakuje.

małpeczka

(2013-10-17 15:14)

Przepyszny drink choć zamiast słodzić go cukrem pudrem to dodałam syropu malinowego paoli . och pyszności !

ayumi88

(2013-10-17 15:13)

Cieszę się bardzo rybko,że użyłaś mojego przepisu i sałatka Ci smakuje :) Pozdrawiam!

Zuzanna248

(2013-10-17 14:56)

Zrobiłam, wyszła fajnie, taka ... bursztynowa. Owoce rozdrobniłam w malakserze, potem już nie miksowałam drugi raz tylko trochę pogniotłam tłuczkiem do ziemniaków /może lepiej byłoby zmiksować, byłaby gładka?/. Moreli dałam 2 opakowania czyli ok. 40 dag.
Twoja na zdjęciu też nie wygląda na zmiksowaną, chyba że te nierówności powstały po zastygnięciu masy galaretowatej? bo moja wygląda podobnie, ale nie była powtórnie miksowana.
Dzięki za przepis.

Fot. sebek, Brownies
Brownies
14.6k
120
7
sebek
Gosia76

(2013-10-17 14:55)

Bardzo dobre brownies, polecam a to resztki, palce lizac. Dziekuje za super przepis.

jolka60

(2013-10-17 14:48)

Czyli kapuśniak z kiszonej kapusty.Ja dodaję dużo więcej kiszonej kapusty na taką ilość wody.Owszem,jest kwaśny,ale najczęściej podaję go z osobno ugotowanymi,tłuczonymi ziemniakami i one uzupełniają i łagodzą jego smak.Na tę porę roku,jak najbardziej polecane.

misiowa

(2013-10-17 14:45)

ja daję 12%, ale jeśli nie liczyć kalorii, to obojętnie :)

Olek

(2013-10-17 14:18)

kogut - to tak jak u mnie;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij