Zrobiłam grzybki z tego przepisu, brak w nim ziaren pieprzu, spostrzegłam gdy już grzybki były zamknięte w słojach. Czy ty nie dodajesz pieprzu? No i w tytule jest napisane "nalepsze" i nie żebym się czepiała, bo to nawet fajnie brzmi, tylko tak zauważyłam i piszę
. Pozdrawiam
Niedawno znalazłam przepis na te ciasteczka, ale już nie pamiętam gdzie, czy na stronie internetowej, czy widziałam w TV są pod nazwą "z maszynki czekoladowe" Są bardzo dobre, tanie i szybkie w wykonaniu. Może znajdzie się autor?
To jest to co lubię ...gdy nie mam za wiele czasu ....
Szybkie ,proste i zarazem bardzo smaczne !
Dziękuję :)))
Lubię ciasta z dodatkami czekolady lub kakao. Placek dodany do ulubionych i już drugi raz piecze się w piekarniku.Dodałam jeszcze pokrojone banany do ciasta. Mam nadzieje ,że pysznie się skomponuje.
Z tego co pamiętam to ten przepis był w Przepisach Czytelników Poradnika Domowego bardzo fajne były te książeczki, nawet nie wiem czy dalej wychodzą czy nie.Robiłam kilka razy te półksiężyce i dobre były.
Dzisiaj upieczone z kakao i skórką cytrynową, wyszło rewelacyjne:)
Probowałam dzisiaj zrobic i mi nie wyszly
Też mam od bardzo dawna taki przepis, ale jeszcze go nigdy nie robiłam, może się skuszę na Twój, pozdrawiam.
Placki bardzo dobre, jedliśmy z sosem jogurtowo-czosnkowym!
pozdrawiam.
Ewa, wino będzie półsłodkie? czy raczej półwytrawne? może głupie pytanie, ale jakoś nie potrafię ocenić po ilości składników.
Cieszę się - pozdrawiam
...tez robie z morelami tak http://www.wielkiezarcie.com/recipe62860.html dodaja one super smaczku, goraco polecam. Z pigwowca jeszcze nie robilam konfitury tylko nalewke. Serdecznie pozdrawia i przy okazji wyprobuje Twoj przepis.
Ciasto wyśmienite i bardzo efektowne. Polecam!
Jejusiu jakie foto :) aż ślina leci