Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bogdzia

(2013-10-03 17:25)

Zrobiłam grzybki z tego przepisu, brak w nim ziaren pieprzu, spostrzegłam gdy już grzybki były zamknięte w słojach. Czy ty nie dodajesz pieprzu? No i w tytule jest napisane "nalepsze" i nie żebym się czepiała, bo to nawet fajnie brzmi, tylko tak zauważyłam i piszę. Pozdrawiam

basia19

(2013-10-03 16:27)



Niedawno znalazłam przepis na te ciasteczka, ale już nie pamiętam gdzie, czy na stronie internetowej, czy widziałam w TV są pod nazwą "z maszynki czekoladowe" Są bardzo dobre, tanie i szybkie w wykonaniu. Może znajdzie się autor?

heiworth

(2013-10-03 16:16)

To jest to co lubię ...gdy nie mam za wiele czasu ....

Szybkie ,proste i zarazem bardzo smaczne !

Dziękuję :)))

pumka8

(2013-10-03 15:43)

Lubię ciasta z dodatkami czekolady lub kakao. Placek dodany do ulubionych i  już drugi raz piecze się w piekarniku.Dodałam jeszcze pokrojone banany do ciasta. Mam nadzieje ,że pysznie się skomponuje.

kokarda

(2013-10-03 15:29)

Fantastyczne :))) 

Izma73

(2013-10-03 15:24)

Z tego co pamiętam to ten przepis był w Przepisach Czytelników Poradnika Domowego bardzo fajne były te książeczki, nawet nie wiem czy dalej wychodzą czy nie.Robiłam kilka razy te półksiężyce i dobre były.

Mama - Różyczki

(2013-10-03 14:44)

Dzisiaj upieczone z kakao i skórką cytrynową, wyszło rewelacyjne:)

piszczalka

(2013-10-03 14:42)

Probowałam dzisiaj zrobic i mi nie wyszly

basia19

(2013-10-03 13:48)

Też mam od bardzo dawna taki przepis, ale jeszcze go nigdy nie robiłam, może się skuszę na Twój, pozdrawiam.

ulla*

(2013-10-03 11:26)

Placki bardzo dobre, jedliśmy z sosem jogurtowo-czosnkowym! pozdrawiam.

Zuzanna248

(2013-10-03 10:39)

Ewa, wino będzie półsłodkie? czy raczej półwytrawne? może głupie pytanie, ale jakoś nie potrafię ocenić po ilości składników.

emeska1974

(2013-10-03 10:23)

Cieszę się - pozdrawiam

stokrotka390

(2013-10-03 09:58)

...tez robie z morelami tak http://www.wielkiezarcie.com/recipe62860.html dodaja one super smaczku, goraco polecam. Z pigwowca jeszcze nie robilam konfitury tylko nalewke. Serdecznie pozdrawia i przy okazji wyprobuje Twoj przepis.

ula_ku

(2013-10-03 09:56)

Ciasto wyśmienite i bardzo efektowne. Polecam!

Agiatis

(2013-10-03 09:23)

Jejusiu jakie foto :) aż ślina leci

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij