Zapiekanka rewelacyjna, ...ja robie ja troszke inaczej bo zamiast makaronu dodaje gotowane i pokrojone w plastry ziemniaki i cebulke podsmazona a reszta tak samo
....z makaronem oczywiscie tez robie ale wole z ziemniaczkami....zachecam do wyprobowania :)
Sam gulasz po zrobieniu tak średnio mi smakował. Papryki nie dałam 3 łyżek i dobrze, bo taki intensywny smak to nie dla mnie. Mój mąż w ogóle nie uznaje gulaszu..ale puenta..Gulasz w powiązaniu z kaszą i ze śmietaną homogenizowaną jest tak pyszny, że można go jeśc cały dzień!!! Nawet mąż stwierdził, że jest to najlepszy gulasz jaki jadł w życiu mimo, że za nimi nie przepada, tak więc naprawdę musiał byc dobry!!
Ten przepis nie raz zawita na moim stole!
marlena_gdansk miło mi, że zdecydowałaś się wypróbować mój przepis. Mam nadzieję, że pomidory Ci posmakują i na stałe zagoszczą w Twoim menu. :)
Palce lizać :)
Przepyszne !!! Gorąco polecam:)
Zrobiłam z podwójnej porcji
. Zużyłam 1 l żytniówki i 0,5 l spirytusu. O Jezusiczku, jakież toż dobresz! Właśnie rozpijam rodzinkę i siebie, chyba dzięki Twojemu likierkowi powiększymy zacne grono alkoholików
.
Nigdy nie próbowałam. Takie czeburieki jem u moich znajomych z Syberii a oni zawsze smażą. Dla tych, którzy wolą bez tłuszczu - między innymi dla dzieci - robią pielmieni z tym samym nadzieniem - czyli gotowane.
tez tak uważam, bo nawet nie chciało się autorce przepisać składników ani wykonania.
Ryby w tej zalewie są pyszne,zrobiłam mintaja,bo u nas nigdzie nie spotkałam tych śledzi.Mam tylko pytanie,dałam te ryby do słoika,ale czy do plastikowego pojemnika z przykrywką można też je dać?
pasta bardzo dobra!! przypomina mi smaki z dzieciństwa
Jakiej wiekości blaszka?
Ile musi być suchej kaszy, żeby uzyskać 1,5 szkl. gotowanej? 3/4?
Nie, no smakowało w całości, tylko jak się okazuje masz przepis na "mój" pomysł na przeróbkę tu http://www.wielkiezarcie.com/recipe94264.html