Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

agnesha

(2013-09-26 23:23)

Zapiekanka rewelacyjna, ...ja robie ja troszke inaczej bo zamiast makaronu dodaje gotowane i pokrojone w plastry ziemniaki i cebulke podsmazona a reszta tak samo  ....z makaronem oczywiscie tez robie ale wole z ziemniaczkami....zachecam do wyprobowania :)

Kokosanka83

(2013-09-26 22:20)

Sam gulasz po zrobieniu tak średnio mi smakował. Papryki nie dałam 3 łyżek i dobrze, bo taki intensywny smak to nie dla mnie. Mój mąż w ogóle nie uznaje gulaszu..ale puenta..Gulasz w powiązaniu z kaszą i ze śmietaną homogenizowaną jest tak pyszny, że można go jeśc cały dzień!!! Nawet mąż stwierdził, że jest to najlepszy gulasz jaki jadł w życiu mimo, że za nimi nie przepada, tak więc naprawdę musiał byc dobry!!

Ten przepis nie raz zawita na moim stole!

Lea2

(2013-09-26 22:15)

marlena_gdansk miło mi, że zdecydowałaś się wypróbować mój przepis. Mam nadzieję, że pomidory Ci posmakują i na stałe zagoszczą w Twoim menu. :)

wronkaaa94

(2013-09-26 21:53)

Palce lizać :)

wronkaaa94

(2013-09-26 21:51)

Przepyszne !!! Gorąco polecam:)

Ewelinka_inka

(2013-09-26 21:49)

zula131

(2013-09-26 21:39)

Zrobiłam z podwójnej porcji .  Zużyłam 1 l żytniówki i 0,5 l spirytusu. O Jezusiczku, jakież toż dobresz! Właśnie rozpijam rodzinkę i siebie, chyba dzięki Twojemu likierkowi powiększymy zacne grono alkoholików .

diabelek386

(2013-09-26 21:07)

Czy podana temperatura pieczenia jest z termoobiegiem czy bez?

Fot. amelia_z, Czeburieki
Czeburieki
14.2k
146
18
amelia_z
amelia_z

(2013-09-26 20:27)

Nigdy nie próbowałam. Takie czeburieki jem u moich znajomych z Syberii a oni zawsze smażą. Dla tych, którzy wolą bez tłuszczu - między innymi dla dzieci - robią pielmieni z tym samym nadzieniem - czyli gotowane.

Satina

(2013-09-26 20:25)

tez tak uważam, bo nawet nie chciało się autorce przepisać składników ani wykonania. 

punca

(2013-09-26 20:22)

Ryby w tej zalewie są pyszne,zrobiłam mintaja,bo u nas nigdzie nie spotkałam tych śledzi.Mam tylko pytanie,dałam te ryby do słoika,ale czy do plastikowego pojemnika z przykrywką można też je dać?

sylviko

(2013-09-26 20:17)

pasta bardzo dobra!! przypomina mi smaki z dzieciństwa

paulina.1605

(2013-09-26 19:58)

Jakiej wiekości blaszka?

matani

(2013-09-26 18:56)

Ile musi być suchej kaszy, żeby uzyskać 1,5 szkl. gotowanej? 3/4?

matani

(2013-09-26 18:54)

Nie, no smakowało w całości, tylko jak się okazuje masz przepis na "mój" pomysł na przeróbkę tu http://www.wielkiezarcie.com/recipe94264.html 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij