Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Luelle

(2013-09-20 20:47)

dziękuję :)

ulla*

(2013-09-20 20:45)

Wybrałam te muffiny,bo to..muffiny, bo z makiem,bo ze śliwką, wszystkie dobroci w jednym, dały super smaczną babeczkę! Z tych proporcji wyszło mi ciut więcej -20 sztuk, ale to dobrze,bo było więcej Dzięki za przepis, a jutro robię kruche ciasto ze śliwkami i migdałami.

mggi63

(2013-09-20 20:38)

Serek jest pyszny nawet bez dodatków Robiłam taki moim dzieciakom jak były małe...mniammm

pralina

(2013-09-20 20:18)

Jejku, jakie to ciasto jest pyszne, po prostu eksplozja smaków i aromatów! Ja dodałam i orzechy i miód. Jeśli Wkn jesteś autorką przepisu to gratuluje nie tylko talentu ale i kubków smakowych. W skali 1 do 10 daję pełne 10!

Anna Z

(2013-09-20 20:13)

Nie próbowałam z proszkiem, ale pewnie można. Dałabym go jednak trochę więcej niż sody - z 2 łyżeczki :)

pralina

(2013-09-20 20:12)

Babeczki pyszne. Z racji zakończenia wiśniowego sezonu wykorzystałam wisienki z kompotu, warto było. Gorąco polecam!

hela36

(2013-09-20 20:00)

Hop do ulubionych uwielbiam takie ciasta 

Pytanko czy zamiast sody mogę dać proszek i ile ?

Bożena.B.

(2013-09-20 19:47)

Taki 270 g. Pozdrawiam:)

marzena89gb

(2013-09-20 19:06)

Przepraszam miało być Livia

janeczka669

(2013-09-20 18:38)

Makusiu nie żebym się czepiała:) zauważyłam jednak, że wszelkie ciasta czy to biszkopty, kruche czy drożdżowe lepiej wychodzą przed pełnią niż przed nowiem.

Ciasto z tego przepisu po prostu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Powiązałam to może niepotrzebnie z fazą księżyca i muszę je po prostu " sprawdzic" hihihi nów już niedługo.

butterfly42

(2013-09-20 18:36)

Zrobiłam je dzisiaj, jako ze miałam niewiele czasu użyłam gotowego kurczaka tikka-masala. Muszę przyznac ze całkiem smaczne- podałam je z sosem tzatziki. Moja sześcioletia córka, która lubi tradycyjne placki ziemniaczane stwierdziła,że te jej bardzo smakują i mogę je robić zamiast tych `` zwykłych``. Szybkie i smaczne więc częściej będą gościć w menu.

Fot. APM, Ciasto z sercem
Ciasto z sercem
11.6k
155
13
APM
ewa83

(2013-09-20 18:13)

Jutro mam zamiar wypróbować ciasto, dzieci nie mogą się już doczekać efektu i zjedzenia takich serduszek.

marzena89gb

(2013-09-20 18:01)

Libia dobrze  radzi ugotuj budyń dzisiaj a jutro wkręć w masło i przełoż ciasto nie będziesz się stresować 

agata5578

(2013-09-20 17:51)

Z piekarnika z piersi kurczaka też są pyszne, przykryłam folia aluminiową i wlałam sosik w którym marynowałam mięso, cebula i papryka też naszły tym sosikiem i były świetne. Były soczyste i mięciutkie. Następnym razem na dwie godziny przed pieczeniem do marynaty włożę cebulę i paprykę. A następny raz będzie na pewno :)

annako801

(2013-09-20 16:57)

Czytałam Ten przepis i bardzo mi się spodobał dlatego wam o tym mówię

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij