dziękuję :)
Wybrałam te muffiny,bo to..muffiny, bo z makiem,bo ze śliwką, wszystkie dobroci w jednym, dały super smaczną babeczkę! Z tych proporcji wyszło mi ciut więcej -20 sztuk, ale to dobrze,bo było więcej
Dzięki za przepis, a jutro robię kruche ciasto ze śliwkami i migdałami.
Serek jest pyszny nawet bez dodatków
Robiłam taki moim dzieciakom jak były małe...mniammm
Jejku, jakie to ciasto jest pyszne, po prostu eksplozja smaków i aromatów! Ja dodałam i orzechy i miód. Jeśli Wkn jesteś autorką przepisu to gratuluje nie tylko talentu ale i kubków smakowych. W skali 1 do 10 daję pełne 10!
Nie próbowałam z proszkiem, ale pewnie można. Dałabym go jednak trochę więcej niż sody - z 2 łyżeczki :)
Babeczki pyszne. Z racji zakończenia wiśniowego sezonu wykorzystałam wisienki z kompotu, warto było. Gorąco polecam!
Hop do ulubionych uwielbiam takie ciasta
Taki 270 g. Pozdrawiam:)
Przepraszam miało być Livia
Makusiu nie żebym się czepiała:) zauważyłam jednak, że wszelkie ciasta czy to biszkopty, kruche czy drożdżowe lepiej wychodzą przed pełnią niż przed nowiem.
Ciasto z tego przepisu po prostu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Powiązałam to może niepotrzebnie z fazą księżyca i muszę je po prostu " sprawdzic" hihihi nów już niedługo.
Zrobiłam je dzisiaj, jako ze miałam niewiele czasu użyłam gotowego kurczaka tikka-masala. Muszę przyznac ze całkiem smaczne- podałam je z sosem tzatziki. Moja sześcioletia córka, która lubi tradycyjne placki ziemniaczane stwierdziła,że te jej bardzo smakują i mogę je robić zamiast tych `` zwykłych``. Szybkie i smaczne więc częściej będą gościć w menu.
Jutro mam zamiar wypróbować ciasto, dzieci nie mogą się już doczekać efektu i zjedzenia takich serduszek.
Libia dobrze radzi ugotuj budyń dzisiaj a jutro wkręć w masło i przełoż ciasto nie będziesz się stresować
Z piekarnika z piersi kurczaka też są pyszne, przykryłam folia aluminiową i wlałam sosik w którym marynowałam mięso, cebula i papryka też naszły tym sosikiem i były świetne. Były soczyste i mięciutkie. Następnym razem na dwie godziny przed pieczeniem do marynaty włożę cebulę i paprykę. A następny raz będzie na pewno :)
Czytałam Ten przepis i bardzo mi się spodobał
dlatego wam o tym mówię