figencjo! szczerze...nie mam bladego pojęcia. Nawet nie wiedziałam że taki jest. Ale może ty spróbujesz i daj znac jak smakuje z sojowym. A jesli chodzi o makaron ryżowy to pytaj w marketach, na stoisku ze zdrową zywnością. pozdrawiam besia1803
Robiłam z tego ciasta pierożki nadziane miesem i potem smazone w glebokim oleju.Podawalam to do barszczu czerwonego.
Furore zrobiły te pierozki!!!!
Śliczny tort Rybko ! Ale dlaczego - krem przetrzeć przez sito ?
Dzięki za przepis, super przekąska. :) Pyyycha
Wróciłam po raz kolejny dp tyvh pysznych kotlecików, robię bez śmietany a dziś dodałam musztardę piracką Roleski, wyszły pyszne. Następnym razem dodam czosnek, którego uwielbiamy. Polecam wszystkim ten przepis. Pozdrówka dla autorki
jak w tytule bardzo tanie,proste i pyyyyyyyyyszne!!!!
Szukałam u mnie w sklepie nie ma jogurtów o masie 125 tak z ciekawości jakiej firmy to jogurt???
Bardzo apetyczne ciasto! wypróbuje na dzień matki
.pozdrawiam
Wygląda bardzo malowniczo.Może zrobię w piątek,jak dostanę makaron ryżowy.Czy może byc sojowy?
Droga Gogolko, żelatynę dodaje się do obu mas. Nie obawiaj się naprawdę nic się z nimi nie stanie a dzięki temu ciacho będzie się super kroiło.
POLECAM zupa jest przepyszna!!!!!!!!! Bardzo nam smakowała!
Macie rację- wypróbowałam wersję z samymi żółtkami i żeczywiście jest lepsze, więc poprawłam przepis:)