Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

besia1803

(2008-05-21 22:30)

figencjo! szczerze...nie mam bladego pojęcia. Nawet nie wiedziałam że taki jest. Ale może ty spróbujesz i daj znac jak smakuje z sojowym. A jesli chodzi o makaron ryżowy to pytaj w marketach, na stoisku ze zdrową zywnością. pozdrawiam besia1803

Barbara

(2008-05-21 22:30)

Robiłam z tego ciasta pierożki nadziane miesem i potem smazone w glebokim oleju.Podawalam to do barszczu czerwonego.
Furore zrobiły te pierozki!!!!

Fot. pika15, trzy bit
trzy bit
231k
1.5k
350
pika15
olenka_chicago

(2008-05-21 22:18)

Bede probowac bo widze ze wiekszosc komentarzy pozytywna+,
jedna ze zmian ktora wprowadze to "skropie" herbatniki alkoholem 
Dzieki za przepis!!! bo widzialam juz wile wersji tego ciasta i zadna z nich mi nie przypadla do ......samku.

mariateresa

(2008-05-21 22:11)

Śliczny tort Rybko !   Ale dlaczego -  krem przetrzeć przez sito ?

Kropacz

(2008-05-21 21:52)

Dzięki za przepis, super przekąska. :) Pyyycha

renataz36

(2008-05-21 21:42)

Wróciłam po raz kolejny dp tyvh pysznych kotlecików, robię bez śmietany a dziś dodałam musztardę piracką Roleski, wyszły pyszne. Następnym razem dodam czosnek, którego uwielbiamy. Polecam wszystkim ten przepis. Pozdrówka dla autorki

ally

(2008-05-21 21:37)

jak w tytule bardzo tanie,proste i pyyyyyyyyyszne!!!!

dagusia_29

(2008-05-21 21:14)

Szukałam u mnie w sklepie nie ma jogurtów o masie 125 tak z ciekawości jakiej firmy to jogurt???

Hechler Elisabeth

(2008-05-21 21:07)

PRZEPRASZAM !!!!!!!!!!!!!  NALEZY DODAC SOK Z JEDNEJ CYTRYNY, JAK KTOS LUBI KWASNIEJ MOZNA DODAC WIECEJ:

niebieska-różyczka

(2008-05-21 20:57)

Bardzo apetyczne ciasto! wypróbuje na dzień matki .pozdrawiam

figencja

(2008-05-21 20:44)

Wygląda bardzo malowniczo.Może zrobię w piątek,jak dostanę makaron ryżowy.Czy może byc sojowy?

monia09081979

(2008-05-21 20:36)

Droga Gogolko, żelatynę dodaje się do obu mas. Nie obawiaj się naprawdę nic się z nimi nie stanie a dzięki temu ciacho będzie się super kroiło.

jamajka

(2008-05-21 20:32)

POLECAM zupa jest przepyszna!!!!!!!!! Bardzo nam smakowała!

narumi

(2008-05-21 20:26)

PYCHOTA!

nutella

(2008-05-21 20:23)

Macie rację- wypróbowałam wersję z samymi żółtkami i żeczywiście jest lepsze, więc poprawłam przepis:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij