Zrobiłam już któryś raz... pychota!
Pyszna i aromatyczna potrawa! polecam!
Poprostu pycha! polecam!
Bardzo dobra sałatka. Polecam!
Postawiłam na Twoje sałatki i się nie zawiodłam:) pycha!!!
mniam na pewno zrobie, uwielbiam tunczyka a takiej salatki jeszcze nie robilam :D
Zakupiłam ogonki i cóż?Zupka super,córa zajadała aż miło:-)))Zobaczymy jak zajadał będzie Pan Domu..hihi...Udany przepis!
Zrobiłam z żółtego sera-salami. Oprócz podanych składników dodałam jeszcze pokrojoną paryczkę chili i ziarna jałowca. Czosnku dałam więcej, listka też nie kruszyłam, ocet dałam balsamiczny. Ser kroiłam w większą kostkę bo miał być do koreczków. Rewelacja!!!! Goście zachwyceni, ja również. Polecam
Mogę zapewnić Olenko! że kapustka jest pyszna,nie potrzeba robić zasmażki z tłuszczu.:))
a budyn ma byc zrobiony wczesniej czy wsypujemy go w proszku?????
Fajny przepis. Ja nie przejmowalam się za bardzo mieszaniem składników. Po prostu dodawałam je po kolei w calosci, nie na raty. Biszkopt wyrosl mi bardzo ladnie. Rzeczywiscie biszkopt na bank
Moja corka lubi wszystko o smaku cytrynowym. Krem jest wysmienity pozdrawiam
Musze wybrubowac ten przepis mysle ze bedzie spoko!