Zrobiła twój tort i jest przepyszny. Do ciasta z makiem zapomniałam o ubiciu białek i ubiłam całe jajka, ale wyszło rewelacyjne. Polecam :)
Super przepis!Skuszona taką ilością komentarzy upiekłam dzisiaj drożdżówkę z rodzynkami i kruszonką.Jest pyszna , a co najważniejsze niewiele przy niej pracy.Następnym razem muszę zrobić z rabarbarem.Polecam!
Dorotka, ja te kwiatki, kleiłam klejem jadalnym z tortowni i elegancko się trzymały, ale faktycznie masa maślana, też je świetnie utrzyma
nie wiem jakiej wielkosci kwiatki masz na mysli . jeśli to beda wielkie róze to wątpie ,ze sie utrzymają . Jeśli chcesz przykleić wycięte kwiatki np. foremką ( tak ozdobiony jest tort aloiram na 4 stronie w komentarzach) to na pewno masa maslana je utrzyma.
ojej !!!! przezywam chwile grozy.... moja szynka sie parzy ale okazalo sie, ze garnek sie ie domyka. Co teraz? Czy tak moze byc czy tez koniecznie musi byc przykryte ?
Angela nie musisz być taka dowcipna, z 5 dag mąki wyjdzie wysoki biszkopt?
ja pytałam autorkę a nie Ciebia
Ja muszę przyznać nie próbowałem wekować w zupach ziemniaków, makaronów i ryżu bo moim zdaniem taka zupa "długo nie wytrzyma". Ale nic nie stoi na przeszkodzie spróbować
Milo mi że skorzystałaś z mojego przepisu
pozdrawiam
No wlaśnie. A jakbym chciała przykleić takie większe kwiatki? A czy z tej masy maślanej nie zjedzie? Bo jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. A nie chciałabym mieć niewypału, jak wszystko zjedzie w dół. Ale byłby wstyd!!
Zrobione, zjedzone , pyszne! Następnym razem z kruszonką zrobię. Dziękuję
Przepyszne danie !!! zamiast dorsza, mozena uzyc dowolnej ryby - tez smakuje wysmienicie. Polecam
dziękuje i ciesze sie,ze sosik zyskal kolejnego zwolennika:)
przepraszam ze dopiero teraz odpowiadam ale mam obecnie problemy z siecia i niestety moja lacznosc z ta strona dzisiaj to i tak cud;)A wiec jak najbardziej-ser moze byc inny,wazne aby byl w miare scisly bo inaczej po prostu sie rozleci.A pomysl z dodaniem chili do zalewy jak najbardziej polecam-i to nie tylko amatorom ostrego żarcia.Pozdrawiam gorąco!!
ach dziękuję-i polecam sie na przyszłość,ciesze sie ze mój mix wam smakuje:):):)