Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. basia19, tort
tort
31.6k
337
24
basia19
ola mg

(2008-05-21 14:07)

Zrobiła twój tort i jest przepyszny. Do ciasta z makiem zapomniałam o ubiciu białek i ubiłam całe jajka, ale wyszło rewelacyjne. Polecam :)

agacia

(2008-05-21 13:52)

Super przepis!Skuszona taką ilością komentarzy upiekłam dzisiaj drożdżówkę z rodzynkami i kruszonką.Jest pyszna , a co najważniejsze niewiele przy niej pracy.Następnym razem muszę zrobić z rabarbarem.Polecam!

aloiram

(2008-05-21 13:45)

Dorotka, ja te kwiatki, kleiłam klejem jadalnym z tortowni i elegancko się trzymały, ale faktycznie masa maślana, też je świetnie utrzyma

Dorotaxx

(2008-05-21 13:31)

nie wiem jakiej wielkosci kwiatki masz na mysli . jeśli to beda wielkie róze to wątpie ,ze sie utrzymają . Jeśli chcesz przykleić wycięte kwiatki np. foremką ( tak ozdobiony jest tort aloiram na 4 stronie w komentarzach) to na pewno masa maslana je utrzyma.

miauka

(2008-05-21 13:30)

ojej !!!! przezywam chwile grozy.... moja szynka sie parzy ale okazalo sie, ze garnek sie ie domyka. Co teraz? Czy tak moze byc czy tez koniecznie musi byc przykryte ?


Nieznajaca sie na szynkowaniu miauka :)

bocian

(2008-05-21 13:28)

Angela nie musisz być taka  dowcipna, z 5 dag mąki wyjdzie wysoki biszkopt?
ja pytałam autorkę a nie Ciebia

booooogdan

(2008-05-21 13:07)

Ja muszę przyznać nie próbowałem wekować w zupach ziemniaków, makaronów i ryżu bo moim zdaniem taka zupa "długo nie wytrzyma". Ale nic nie stoi na przeszkodzie spróbować

niebieska-różyczka

(2008-05-21 13:03)

Milo mi że skorzystałaś z mojego przepisu pozdrawiam

J.K45

(2008-05-21 12:50)

Piszesz zeby dodac bialko ale nie  piane. Czy to znaczy ze bialko ma byc tylko lekko roztrzepane .Gdybys mogla uscislic.Pozdrawiwm Jadzia

karasia

(2008-05-21 12:43)

No wlaśnie. A jakbym chciała przykleić takie większe kwiatki? A czy z tej masy maślanej nie zjedzie? Bo jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. A nie chciałabym mieć niewypału, jak wszystko zjedzie w dół. Ale byłby wstyd!!

eyta

(2008-05-21 12:22)

Zrobione, zjedzone , pyszne! Następnym razem z kruszonką zrobię. Dziękuję

a.g.a.

(2008-05-21 12:12)

Przepyszne danie !!! zamiast dorsza, mozena uzyc dowolnej ryby - tez smakuje wysmienicie. Polecam 

Grzankos

(2008-05-21 12:07)

dziękuje i ciesze sie,ze sosik zyskal kolejnego zwolennika:)

Grzankos

(2008-05-21 12:06)

przepraszam ze dopiero teraz odpowiadam ale mam obecnie problemy z siecia i niestety moja lacznosc z ta strona dzisiaj to i tak cud;)A wiec jak najbardziej-ser moze byc inny,wazne aby byl w miare scisly bo inaczej po prostu sie rozleci.A pomysl z dodaniem chili do zalewy jak najbardziej polecam-i to nie tylko amatorom ostrego żarcia.Pozdrawiam gorąco!!

Grzankos

(2008-05-21 12:02)

ach dziękuję-i polecam sie na przyszłość,ciesze sie ze mój mix wam smakuje:):):)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij