Zrobiłam wczoraj, ale nie miałam herbatników, więc przełożyłam tylko wafle i wyszło pyszne :)
pycha sałatka, dałam 1 puszke tunczyka, zamiast majonezu jogurt naturalny a z braku łodyg selera użyłam pory
Super jedzonko. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić
witam anioleczekk1986! Ja ten sernik robie na smietanie 12% ale to ze wzgledu na kalorie:) smietana nie ma zadnego wplywu na sernik.bardzo polecam:)
Planuję ugotować te kluseczki ale mysle o uzyciu gorgonzoli zamiast lazura hmmm?
Pyszne. Mięsko fajne, ale ten sos to mistrzostwo :) pozdrawiam.
O rany! jak można jeść "coś takiego"! chyba z zamkniętymi oczami, że nie wspomnę o krojeniu:) rodzinka jezyków jest tak śliczna i tak się oczkami wpatrują, że żal:) napewno są tak samo smaczne jak piękne, ale jak już je upiekę to poproszę o porcjowanie kogoś innego:) Pozdrawiam autorkę przepisu
kachaaa jeśli masa za bardzo twardnieje to mozna ją włożyć na 6-7 sekund do mikrofalówki , wtedy znowu mozna z niej wszystko zrobić . A to,ze sie klei w trakcie dodawania cukru pudru do syropu to normalne. W miare dosypywania cukru masa robi sie coraz bardziej plastyczna . Mam nadzieje,że wkleisz fotke tego swojego cuda.
Pozdrawiam !!
do brydzia.w - caly sek w tym, ze przyprawy, ktorych sie uzywa do wyrobu piernika maja dzialanie bakteriobojcze. zapach odstrecza:) nie ma w tym ciescie za duzo wody (ogranicza rozwoj bakterii) i co wazne ma duza zawartosc cukru (miod) - srodek konserwujacy. co do ciasta z jajkami. na przyklad ciasto makaronowe (maka i jajka) mozna w stanie surowym przechowywac nawet do miesiaca (w chlodnym miejscu) wystarczy, ze ma sie ochote na swojski makaron, ciach kawalek ciasta, rozwalkowac, przez maszynke czy jak kto woli i zrobione.
Sernik super!! Piekłam na imieniny dla przyszłej synowej a z uwagi na to ,że mój syn uwielbia wiórki kokosowe zamieniłam orzechy na wiórki + 2 łyżki kakao.Wyszło wyśmienicie,wszyscy byli zachwyceni ale zdjęcia nie zdążyłam zrobić.Nic straconego w tej wersji upiekę nie raz.Dziekuję za przepis.
heh nie uzyskałam odpowiedzi -zrobiłam to ciasto i na szczęśsie nasączyłam wodą z cytryną bo inaczej by było za suche-ciasto dobre bo nie słodkie i mało sztuczne śmiało mogłam dac do zjedzenia córeczce myśle że następnym razem moge pokombinowac z innymi owocami niż jabłka np;ananas lub brzoskwinia.