Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

szmitkaa

(2008-05-20 13:04)

salatka jest zarabista, czesto gosci na moim stole. wszyscy sie zajadaja. super przepis

Rysiaa

(2008-05-20 12:55)

czy budynie gotujemy w o,5l mleka czy wiecej.

kinga13

(2008-05-20 12:50)

zaraz bede robic i wydaje mi sie ze bedzie pyszne

tatiana

(2008-05-20 12:46)

muffinki pyszne :-)

-agusia-

(2008-05-20 12:44)

sosik przepyszny, jako mloda zona probuje sprawdzic sie w tej roli, mam nadzieje ze bedzie tak samo smakowal mojemu mezowi jak mi...

zazanka

(2008-05-20 12:36)

ciasto wyszło super. Może tylko to kruche było za twarde, ale biorę to na swoje mierne umiejętności. I do czarnych kulek wrzuciłam drylowane wiśnie. W smaku było pyszne. Jak to wszystko się przegryzło to normalnie niebo w gębie

Rysiaa

(2008-05-20 12:26)

napisz dokladnie wykonanie masy serowej( ile cukru do masla, w skladnikach jest tylko maka ziemn.itd....

dajanka

(2008-05-20 12:04)

Mniam... brzmi pysznie:) Leci do ulubionych!!!

Volsik

(2008-05-20 12:02)

Ciasto przepyszne. Masa cappuccino świenie łaczyłą sie z lekko kwaskowatą cytrynowa pianką. Baardzo dziękuję za przepis, jest rewelacyjny :D Jedynie moim zdaniem w zupełności wystarczy 100g cappuccino, więcej spowoduje za duża dominacje tego smaku w całym cieście. pozdrawiam

zeta12

(2008-05-20 11:51)

Wczoraj robiłam to ciasto. Ma 3 zalety : szybkie, smaczne i zawsze wyjdzie. Trochę zmienię skład na drugi raz zamiast herbatników dam biszkopty. POLECAM!!!!!! /szczególnie dla osób które stronią od pieczenia/

Fot. Wkn, Ciasto na pizzę
Ciasto na pizzę
1.1m
1.5k
234
Wkn
Aniula27

(2008-05-20 11:49)

Przepis jest rewelacyjny, robiłam już pizze z kilku przepisów i nigdy nie byłam zadowolona z rezultatu, tym razem wyszła świetnie, szczerze polecam wszystkim to ciasto i dziękuje za przepis.
A oto moja pizza:
                                                               

Karolcia172

(2008-05-20 11:32)

Shanna bardzo mi miło, że wypróbowałaś mój przepis :D Pozdrawiam :)

Karolcia172

(2008-05-20 11:30)

Kasiu dziękuję, że wypróbowałaś przepis i cieszę się że ciasto smakowało. Tak prawdę mówiąc to jak dla mnie tego masła również mogłoby być mniej bo masa wydaje się właśnie mocno "maślana"...wypróbuję z mniejszą ilością i - jeżeli będzie dobre - zmodyfikuje przepis. Pozdrawiam :*

kwasia

(2008-05-20 11:21)

niebieska-różyczka a jakim ?? wszystko warto wypróbować...zwłaszcza, gdy ma sie mało czasu ...

Fot. A.P, jogurtowiec
jogurtowiec
26.5k
294
14
A.P
ewil2

(2008-05-20 11:13)

   mam pytanko ważne i prosze o szybką odpowiedz -czy biszkopt nasączamy?bo myślę że bedzie suchy jeśli nie -dziękuję za odpowiedz

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij