Jest super ,zrobilam dzisiaj ale do szybkiego uzycia.Jutro bede smazyc nalesniki.Polecam .
mariotereso! oto biszkopt z twojego przepisu,dopiero go upieklam. kremy tez sa juz gotowe pozniej pokaze swoje dzielo .:)))
jaka blaszka ?
Zapiekanka superowa!!
Mój Mąż jest zachwycony smakiem i powiedział, że już nigdy nie pojedzie na gyrosa barowego bo ja robię o niebo lepsze.
Ale się wzruszyłam... Dziękuję.
Na wierzch połozyłam plastry żółtego sera, przepyszne!!!
Natko333 oczywiście można ją zastąpić innym mielonym mięsem
Drozdzowke upieklam z rabarberem i kruszonka wyszla pyszna taka miekka.Bardzo autorce dziekuje za przepis.Pozdrawiam Renata
Hej to znowu ja :) po raz drugi upiekłam chlebuś tym razem uzywając tylko zwykłej pszennej a nie pełnoziarnistej mąki, jogurtu i bez ziarenek w środku. Wyszedł znowu pyszny tylko tak jak i poprzednio nieslychanie wyrósł i popękał... jest na to rada??? a oto foto mego wypieku
super przepis:) mąż zachwycony:) zrobie jeszcze nie jeden raz. Pozdrawiam.
Makaron gotowany z olejem nie zmienia smaku. Olej powoduje, że makaron nie skleja się podczas gotowania.
ciasto jest na blachę wielkości 25x30cm!!!