Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mary50

(2008-05-17 19:25)

Jest super ,zrobilam dzisiaj ale do szybkiego uzycia.Jutro bede smazyc nalesniki.Polecam .

niebieska-różyczka

(2008-05-17 19:21)

mariotereso! oto biszkopt z twojego przepisu,dopiero go upieklam. kremy tez sa juz gotowe pozniej pokaze swoje dzielo .:)))

geralt18

(2008-05-17 19:19)

jaka blaszka ?

Lalcocha

(2008-05-17 19:14)

Zapiekanka superowa!!
Mój Mąż jest zachwycony smakiem i powiedział, że już nigdy nie pojedzie na gyrosa barowego bo ja robię o niebo lepsze.

smakosia

(2008-05-17 18:35)

Ale się wzruszyłam... Dziękuję.

ekkore

(2008-05-17 18:29)

U mnie też pęka - raz mniej raz więcej. Dlaczego nie mam pojęcia. Ale moja teoria jest taka - tak mi się wydaje: chleb w temperaturze pokojowej w blaszce nie wykorzystał wszystkich możliwości wyrastania. Przy włączonym piekarniku następuje gwałtowny wzrost do pełnej mocy drożdży w bardzo krótkim czasie, za szybko jak na możliwości wzrostowe chleba (to tak jak z rostępami - gdy za mocno przytyjemy w krótkim czasie pojawią się). Muszę ją wypróbować - przedłużyć czas wyrastania w blaszce w stałej temperaturze o godzinę, może dwie (tyle, że zawsze przypomnę sobie o tym, jak wyciągam popękany chleb).

aventix

(2008-05-17 18:25)

Na wierzch połozyłam plastry żółtego sera, przepyszne!!!

Wróbelek

(2008-05-17 18:04)

baaaardzo dobre jedzonko :)

Dżelka

(2008-05-17 17:33)

Natko333 oczywiście można ją zastąpić innym mielonym mięsem

Natka64

(2008-05-17 16:45)

Drozdzowke upieklam z rabarberem i kruszonka wyszla pyszna taka miekka.Bardzo autorce dziekuje za przepis.Pozdrawiam Renata

arabis

(2008-05-17 16:40)

Hej to znowu ja :) po raz drugi upiekłam chlebuś tym razem uzywając tylko zwykłej pszennej a nie pełnoziarnistej mąki, jogurtu i bez ziarenek w środku. Wyszedł znowu pyszny tylko tak jak i poprzednio nieslychanie wyrósł i popękał... jest na to rada??? a oto foto mego wypieku

malinka16

(2008-05-17 16:36)

Tak wygląda pyszna szachownica.
 

grochalcia

(2008-05-17 16:35)

super przepis:) mąż zachwycony:) zrobie jeszcze nie jeden raz. Pozdrawiam.

Iloria_S

(2008-05-17 16:30)

Makaron gotowany z olejem nie zmienia smaku. Olej powoduje, że makaron nie skleja się podczas gotowania.

Weron!ka

(2008-05-17 16:24)

ciasto jest na blachę wielkości 25x30cm!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij