Mariotereso pozwolę sobie wstawić "nędzną podróbkę" Twojego prześlicznego tortu ;-0 truskawki maczałam w galaretce cytrynowej, stąd te żółte zacieki, muszę jeszcze dopracować dachówkowe układanie truskawek, ale ogólnie jest ok jak na moje zdolności :-)) Teraz zastyga w lodówce, jutro wstawię zdjęcie przekroju jak się będzie nadawało... krem ajerkoniakowy jest przepyszny! Dzięki za przepis!!!
jak zastygnie to oczywiscie ściągnę te sreberka hahaha!!!
Zrobiliśmy sobie tą bułkę z mężem,bo jakos nie bardzo jarzyłam ta technologię.Zdumiewająco smaczny jest ten farsz!Kromki bardzo ładnie wyglądały
to jest takie ciasto do zawijania tak jak widac na obrazku
robię podobne bo zamiast biszkoptu używam ciasta takiego jak na murzynka reszta bez zmian też jest dobre polecam
Placuszki REWELACYJNE !!!
Zdążyłam się załapać na jednego - resztę pochłonęła moja córcia i mąż.
Wszystkim gorąco polecam!
Pyszne, bardzo nam smakowało. Tylko następnym razem zrezygnuję z ziemniaków na spodzie. Nie pasuja mi do reszty.
ja tez polecam z czystym sumieniem, mnie wcale suchy nie wyszedł!!!! :-)) pyszny i śliczny!!!
Zrobiłam wczoraj ten placuszek ,ale przełożyłam go jabłkami ze słoika, dałam ciut powideł i posypalam czerwona porzeczką z kompotu.Po upieczeniu posypałam cukrem pudrem.Jest przepyszny.Mięciutki, lekko kruchy, ale pachnie drożdżami, czyli jak dla mnie wszystkie najlepsze smaki w jednym.Uważam,że to ciasto można przekładać różnymi dodatkami, na moim stole zagości napewno jeszcze wiele razy.Plusem jego jest jeszcze to ,że bardzo prosto go zrobić, w szczególności jeśli ktoś(tak jak ja )nie przepada za wyrabianiem ciasta drożdżowego.Wielkie dzięki.
Cieszę się że roladki smakują :) i robią taaaaaką furorę. Naprawdę gorąco polecam! ;)
Cóż przekąszać można i ciasteczkiem...
super :) czekam na komentarz:)