Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

aga1828

(2008-05-17 12:27)

Mariotereso pozwolę sobie wstawić "nędzną podróbkę" Twojego prześlicznego tortu ;-0 truskawki maczałam w galaretce cytrynowej, stąd te żółte zacieki, muszę jeszcze dopracować dachówkowe układanie truskawek, ale ogólnie jest ok jak na moje zdolności :-))  Teraz zastyga w lodówce, jutro wstawię zdjęcie przekroju jak się będzie nadawało... krem ajerkoniakowy jest przepyszny! Dzięki za przepis!!!





jak zastygnie to oczywiscie ściągnę te sreberka hahaha!!!

kucharkalitewska

(2008-05-17 11:54)

Zrobiliśmy sobie tą bułkę z mężem,bo jakos nie bardzo jarzyłam ta technologię.Zdumiewająco smaczny jest ten farsz!Kromki bardzo ładnie wyglądały

jolaszlachta

(2008-05-17 11:42)

to jest takie ciasto do zawijania tak jak widac na obrazku

jolaszlachta

(2008-05-17 11:40)

robię podobne bo zamiast biszkoptu używam ciasta takiego jak na murzynka reszta bez zmian też jest dobre polecam

ajka5

(2008-05-17 11:18)

Placuszki REWELACYJNE !!!
Zdążyłam się załapać na jednego - resztę pochłonęła moja córcia i mąż.
Wszystkim gorąco polecam!

meg30

(2008-05-17 11:04)

Pyszne, bardzo nam smakowało. Tylko następnym razem zrezygnuję z ziemniaków na spodzie. Nie pasuja mi do reszty.

aga1828

(2008-05-17 10:37)

ja tez polecam z czystym sumieniem, mnie wcale suchy nie wyszedł!!!! :-)) pyszny i śliczny!!!

domino29

(2008-05-17 10:17)

suchy i suchy -czepili się.Jest milion przepisów na serniki i każdy z nich jest inny,a magia tego sernika polega na tym, ze on właśnie tak wygląda(znaczy przepięknie) i tak smakuje.Jedni wolą serniki lekkie i puszyste ,a inni zbite i klejące sie po zębach. Według mnie ten przepis jest naprawde dobry.Biszkopt można zrobić płaski według własnego przepisu i nie wierze ,że po dniu, albo dwóch nie zwilgotnieje on od sera. Ja robie ten sernik już po raz piąty i zawsze daje ser z wiaderka(najlepiej 1,5 kg)biszopt piekę bez budyniu, i wychodzi smaczny , pyszysty i delikatny. Polecam i jeszcze raz polecam.

sake_as

(2008-05-17 10:12)

Co to jest won ton?

domino29

(2008-05-17 09:59)

Zrobiłam wczoraj ten placuszek ,ale przełożyłam go jabłkami ze słoika, dałam ciut powideł i posypalam czerwona porzeczką z kompotu.Po upieczeniu posypałam cukrem pudrem.Jest przepyszny.Mięciutki, lekko kruchy, ale pachnie drożdżami, czyli jak dla mnie wszystkie najlepsze smaki w jednym.Uważam,że to ciasto można przekładać różnymi dodatkami, na moim stole zagości napewno jeszcze wiele razy.Plusem jego jest jeszcze to ,że bardzo prosto go zrobić, w szczególności jeśli ktoś(tak jak ja )nie przepada za wyrabianiem ciasta drożdżowego.Wielkie dzięki.

kiniusia23

(2008-05-17 09:26)

Cieszę się że roladki smakują :) i robią taaaaaką furorę. Naprawdę gorąco polecam! ;)

arabis

(2008-05-17 09:18)

Cóż przekąszać można i ciasteczkiem...

makusia

(2008-05-17 09:08)

super :) czekam na komentarz:)

arabis

(2008-05-17 08:54)

Mozna oczywiscie doda cukier choc to nie to samo... pozdrawiam i smacznego!!!

annwis1

(2008-05-17 07:28)

a można zamiast wanilii dodać cukier waniliowy?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij