a mozna do nich dodac np orzechy czy rodzynki?
Niagarko! na kefirku też można są pyszne:))
Dziękuję Mario, - i torcik jest pyszny ! Mile zaskoczył mnie ajerkoniak z truskawką, - szczerze polecam i pozdrawiam serdecznie !!!
Robiłam te jaja w kieszonkach na komunię wnuka. Goście byli zachwyceni, wszystkim bardzo smakowało.Dzięki za przepis.
A ja wydrukowałam do swojej książki kucharskiej - i w przyszłym tygodniu zrobię. Bardzo apetycznie wyglądają Twoje kotleciki. Pozdrawiam !!!
Domicello jakie to mleko w proszku dajesz? pierwsze słyszę....tak działa jak śmietan-fix???
Malinko! ale mi teraz narobilaś ochoty na placuszki, ale nie zrobię:)) bo nie mamy jogurtu w domu.Piękne ci wyszły
Pozdrawiam.
Prześliczny tort!!!!!
Ale to nie jest kwestia tego, że się nie uda i że szkoda kasy. To kwestia nieszczelnego piekarnika. 2cm szpara chyba robi drobną różnicę przy utrzymaniu ciepła, prawda? Drobniutką.... ;o)
Ten przepis bardzo mi się podoba,ląduje w ulubionych i w najbliższym czasie go zrobię.Ta ilość ciasta wystarczy na dużą blaszkę napewno.Tylko ja do bitej śmietany żeby ją utrwalić dodam 2 łyżki mleka w proszku.Wtedy mam pewność że smietana się nie rozwarstwi.To jest mój wypróbowany sposób.POZDRAWIAM
spagetta: nie umiem Ci powiedziec czy mozna w prodizu, natomiast uwazam, ze nie jest t jakos specjalnie drogie ciasto wiec mozesz wyprobowac bez strachu ze sie nie uda.co Ty na to?;)
Mozna ten sernik upiec bez spodu? Nie rozpadnie sie? Chcialabym jutro upiec i bylabym wdzieczna za szybka odpowiedz, moze jöz ktos wypröbowal? Uwielbiam lekkie serniki bez spodu.
rybka80- juz nie pierwszy raz "ratujesz" mnie swoja odpowiedzia;) dziekuje;)
jadłam podobne ciasto u koleżanki,ale spód był taki sam,poprostu rewelacja. Dobry do wszelakich serniczków na zimno,a co do krojenia nie było żadnego kłopotu.Spód pozostaje chrupiący i to jest najfajniejsze,gorąco polecam,pozdrawiam.