Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

iwaa84

(2008-05-16 21:38)

a mozna do nich dodac np orzechy czy rodzynki?

niebieska-różyczka

(2008-05-16 21:29)

Niagarko! na kefirku też można są pyszne:))

mariateresa

(2008-05-16 21:17)

Dziękuję Mario,  - i torcik  jest pyszny !   Mile zaskoczył mnie ajerkoniak z truskawką, -  szczerze polecam  i pozdrawiam serdecznie !!!

bytomianka

(2008-05-16 21:12)

Robiłam te jaja w kieszonkach na komunię wnuka. Goście byli zachwyceni, wszystkim bardzo smakowało.Dzięki za przepis.

mariateresa

(2008-05-16 21:12)

A ja wydrukowałam do swojej książki kucharskiej -  i w przyszłym tygodniu zrobię.  Bardzo apetycznie wyglądają  Twoje kotleciki.  Pozdrawiam !!!

aga1828

(2008-05-16 21:08)

Domicello jakie to mleko w proszku dajesz? pierwsze słyszę....tak działa jak śmietan-fix???

jolanda1

(2008-05-16 21:08)

Zgadzam się ze wszystkimi komentarzami :) Placuzki robiłam dzisiaj na obiad. Podaczas smażenia obłędny zapach unosi się po całym domu, a smakują wyśmienicie. Mój 1,5 roczny synek zjadł 3 i ciągle wołam "mniammniammniam". Strasznie mu smakowały i chciał jeszcze więcej :) Niebieska-różyczko dziękuję za podzielenie się tym wspaniałym i jakże prostym przepisem :) Pozdrawiam :)

niebieska-różyczka

(2008-05-16 20:41)

Malinko! ale mi teraz narobilaś ochoty na placuszki, ale nie zrobię:)) bo nie mamy jogurtu w domu.Piękne ci wyszły Pozdrawiam.

Maria1978

(2008-05-16 20:38)

Prześliczny tort!!!!!

spagetta

(2008-05-16 20:08)

Ale to nie jest kwestia tego, że się nie uda i że szkoda kasy. To kwestia nieszczelnego piekarnika. 2cm szpara chyba robi drobną różnicę przy utrzymaniu ciepła, prawda? Drobniutką.... ;o)

domicella

(2008-05-16 19:58)

Ten przepis bardzo mi się podoba,ląduje w ulubionych i w najbliższym czasie go zrobię.Ta ilość ciasta wystarczy na dużą blaszkę napewno.Tylko ja do bitej śmietany żeby ją utrwalić dodam 2 łyżki mleka w proszku.Wtedy mam pewność że smietana się nie rozwarstwi.To jest mój wypróbowany sposób.POZDRAWIAM 

cerekm

(2008-05-16 19:44)

spagetta: nie umiem Ci powiedziec czy mozna w prodizu, natomiast uwazam, ze nie jest t jakos specjalnie drogie ciasto wiec mozesz wyprobowac bez strachu ze sie nie uda.co Ty na to?;)

sanella*

(2008-05-16 19:44)

Mozna ten sernik upiec bez spodu? Nie rozpadnie sie? Chcialabym jutro upiec i bylabym wdzieczna za szybka odpowiedz, moze jöz ktos wypröbowal? Uwielbiam lekkie serniki bez spodu.

cerekm

(2008-05-16 19:43)

rybka80- juz nie pierwszy raz "ratujesz" mnie swoja odpowiedzia;) dziekuje;)

Dorotas

(2008-05-16 19:39)

jadłam podobne ciasto u koleżanki,ale spód był taki sam,poprostu rewelacja. Dobry do wszelakich serniczków na zimno,a co do krojenia nie było żadnego kłopotu.Spód pozostaje chrupiący i to jest najfajniejsze,gorąco polecam,pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij