to znaczy musimy rozwalkowac na prostokąt albo kwadrat tak ??? Szkoda ze nie ma zdjec
Co jak się nazywa, bo nie zrozumiałam?
Zrobilam ten sos wczorajn di gyrosa.Moj maz byl zachwycony.Poniewaz chwilowo jestesmy na diecie uzylam majonezu light.smakowalo wspniale.Poszukam innych Twoich przepisow Wkn napewno sa rownie doskonale.Pozdrawiam
zrobilam..zdjecie postaram sie wkleic jutro...co do smaku..hm....wypowiem sie jutro:) jedno jest pewne..z tego przepisu upieklam swoj najlepszy biszkopt w zyciu! a pieke od 17 roku zycia;)
hi, wlasnie upieklam te buleczki tylko z powidlem bo nie lubie jagod pychota bardzo mieciutkie super zwlaszcza cieple
jeden problem jaki mialam to bylo ciasto bardzo rzadkie jak juz zaczelam formowac kulki dodalam wiecej maki ale nadal bylo strasznie rzadkie,nie wiem co poknocilam napewno nie proporcje ale wyrosly i w samku boskie!!! Polecam
Dzięki temu przepisowi postanowiłam spróbować cykorię.niestety...nie smakuje mi...ta goryczka mi nie pasi;-[ale to nie wina przepisu;-]Już się na cykorię nie skuszę.
czy mleko skondensowane ma byc ugotowane? bo pisze zeby rozsmarowac a takie nieugotowane to chyba jest rzadkie i bardziej bym powiedziała zeby wylac... prosze o odpowiedz, z gory dzieki :)
właśnie zrobiłam sosik - pychotka