Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ASTI

(2008-05-15 07:12)

to  znaczy  musimy  rozwalkowac  na prostokąt albo  kwadrat tak ??? Szkoda  ze  nie  ma  zdjec

nutella

(2008-05-14 23:12)

Co jak się nazywa, bo nie zrozumiałam?

skopolendra

(2008-05-14 23:06)

Zrobilam ten sos wczorajn di gyrosa.Moj maz byl zachwycony.Poniewaz chwilowo jestesmy na diecie uzylam majonezu light.smakowalo wspniale.Poszukam innych Twoich przepisow Wkn napewno sa rownie doskonale.Pozdrawiam

cerekm

(2008-05-14 22:59)

zrobilam..zdjecie postaram sie wkleic jutro...co do smaku..hm....wypowiem sie jutro:) jedno jest pewne..z tego przepisu upieklam swoj najlepszy biszkopt w zyciu! a pieke od 17 roku zycia;)

olenka_chicago

(2008-05-14 22:51)

hi, wlasnie upieklam te buleczki tylko z powidlem bo nie lubie jagod pychota bardzo mieciutkie super zwlaszcza cieple
jeden problem jaki mialam to bylo ciasto bardzo rzadkie jak juz zaczelam formowac kulki dodalam wiecej maki ale nadal bylo strasznie rzadkie,nie wiem co poknocilam napewno nie proporcje ale wyrosly i w samku boskie!!!  Polecam 

basik798

(2008-05-14 22:47)

naprawdę nikt ich jeszcze nie zrobił?? ja robiłam poraz kolejny i za każdym razem pyszniutkie idealne na większe imprezy

basik798

(2008-05-14 22:42)

evelinko87 z mojego przepisu sałatka też ma wyraźny smak bo dodaje się te przyprawy z zupek ale twój przepis też koniecznie wypróbuję. Pozdrawiam

Ewa Bak

(2008-05-14 22:33)

Najlepsza sałatka jaką kiedykolwiek jadłam. Polecam

izka017

(2008-05-14 21:58)

Dzięki temu przepisowi postanowiłam spróbować cykorię.niestety...nie smakuje mi...ta goryczka mi nie pasi;-[ale to nie wina przepisu;-]Już się na cykorię nie skuszę.

aniusia89

(2008-05-14 20:20)

czy mleko skondensowane ma byc ugotowane? bo pisze zeby rozsmarowac a takie nieugotowane to chyba jest rzadkie i bardziej bym powiedziała zeby wylac... prosze o odpowiedz, z gory dzieki :)

pulsilla

(2008-05-14 20:05)

a puder do dekoracji

pulsilla

(2008-05-14 20:04)

mieszamy z mąka:)

obi25

(2008-05-14 19:45)

Witaj pulsilla możesz powiedzieć co zrobiłaś z tym cukrem waniliowym i cukrem pudrem bo gdzieś zginoł w przepisie, moge sie domyslać ale nie za bardzo swym myslom ufam :D:D Pozdraiwam

lemonka888

(2008-05-14 18:37)

właśnie zrobiłam sosik - pychotka

zosiek

(2008-05-14 17:49)

a ja wypróbuję tę sałatkę jutro...na imieniny :-)......juz wiem że bedzie pyszna. Dzięki za przepis. 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij