Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

magdalenka1507

(2008-05-11 19:06)

Keksówki mają być o dł. 30 cm.

julka525

(2008-05-11 19:03)

Super!!!! Najbardziej lubię z jabłkiem i cynamonem, ale próbowałam też z innym nadzieniem. Zakupiłam również foremnki i produkuję rurki z różnymi kremami :) Sedeczne dzięki za przepis. Pozdrawiam

monika_70

(2008-05-11 18:24)

pyszne ciasto, u mnie jest zapisane "szarlotka trochę inna"

bbetty

(2008-05-11 18:02)

Biały pieprz jest bardzo zdradliwy, takze nie nalezy z nim przesadzic przy obtaczaniu mięska. Ja staram sie uzywac jak najmniej oleju (mimo ze do smazenia uzywam oleju ryzowego) i mnie 3 lyzki wystarcza, ale faktycznie dla kogos innego moze to byc za mala ilosc. Bardzo sie ciesze lukpecynie ze smakowalo ci danie wg przepisu podanego przeze mnie. Pozdrawiam.

Fot. anka13, Kawowa Pianka
Kawowa Pianka
33.3k
590
44
anka13
anka13

(2008-05-11 17:15)

Próbowałam tylko z żelatyną, a co to takiego "Whip it"?

alidab

(2008-05-11 17:08)

Basiu za uznanie dziękuję ale szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem co miałaś na myśli pisząc "jeśli to wszystko jest Twoja robota"...
Na jakiej podstawie sugerujesz, że mogłabym się podszywać pod czyjeś wykonanie.
Nigdy w życiu nie chwaliłam się cudzymi pracami a już żaden tort nawet najpiękniejszy nie jest tego wart... Poza tym ja nie traktuję bywania na WŻ-u jako rankingu i nie mam potrzeby aby w efekciarski sposób pracować na sukces, korzystam z wiedzy innych na tym forum, dzielę się własną, ,jestem tu amatorsko i wyłącznie dla przyjemności ale taka wypowiedź jak Twoja potrafi dość skutecznie tę przyjemność odebrać...

kaszu

(2008-05-11 17:04)

dziekuje bardzo :)

kalmia

(2008-05-11 16:45)

ja pitole no bogu takie osoby jak ty mnie dołują na prawdę bo wyraźnie napisane jeżeli ciasto wyjdzie wam za gęste możecie dodać jeszcze wody. o rany bogu co za ludzie. ech.....

Malolata

(2008-05-11 16:29)

talo by sie bez kielbasy bo ja jestem wegetarianka?

lena19

(2008-05-11 16:27)

No cóż robiłam z innego przepisu i nie wyszło, właśnie próbuje z tego.Mam nadzieję,ze z lepszym skutkiem:D

basia19

(2008-05-11 16:16)

Alidab, jeżeli to wszystko jest Twoja robota, to naprawdę jestem pełna podziwu i trochę Ci zazdroszczę takiego talentu. Twoje torty wyglądają o niebo lepiej niż w cukierni, nawet nie ma co porównywać, pozdrawiam Basia.

basia19

(2008-05-11 16:04)

Ciasto wygląda pysznie, na pewno go wypróbuję, ale z tego co wiem, to galaretek nie wolno gotować, ani zagotować, bo tracą swoje właściwości żelujące, jak zrobię dam znać jak wyszło.

alelen

(2008-05-11 15:58)

Ja tez nie rozumiem. Czy nalezy mieszac przed wylaniem na biszkopt?

niebieska-różyczka

(2008-05-11 15:57)

Klaudio! troszkę puści ale mało, dużo jest na tej stronce,przepisów na fajne sosiki.Wpisz w wyszukiwarkę,a na pewno coś znajdziesz.
Ta rolda, swietnie smakuje z sosem pieczarkowym.

Klaudia.o

(2008-05-11 15:24)

Czy podczas pieczenia powstanie jakiś sosik ,który będzie można zaprawić i podać razem z roladą? Nie chciałabym korzystać z tych gotowych..

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij