Ciesze sie, ze Wam wszystkim smakowalo! Faktycznie... nie wiem, jak Ola7 zdolala zrobic to danie w przeciagu 30-40 minut... Na tym polega smak tego dania, ze robi sie powoli na niewielkim ogniu ...w swoim sosie... ktory sie najpierw wytwarza a potem powoli wyparowuje.. zageszcza sie i super smakuje.
Naleśniki są pyszne.Polecam przepis pandi.
Przepis świetny, właśnie degustujemy. Nawet bez sosu sambal jest dość ostre, dzięki obtoczeniu mięska w białym pieprzu. Musiałem jedak użyć więcej oleju, ponieważ podane w przepisie 3 łyżki zostały wchłonięte praktycznie w całości podczas smażenia kurczaka (akurat nie było indyka).
Kochana Glumando!!! danie wyśmienite,warto było do zrobić.Pozdrawiam.
Olu7! nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo to danie na pewno ,nie upiecze sie w 30 min.Chyba że....lubisz twarde mięso i warzywa:)
szkoda ,ze nie ma zdjecia...
już poprawiłam
Nie lubię ciast z alkoholem, ale to jest naprawdę przepyszne, polecam wszystkim!!! Ja robiłam na małej blaszce, biszkopt z 4 jajek, do masy dodałam jeszcze 2 śmietan-fixy i trochę cukru pudru, wspaniałe!!!
Przepyszne ciasto, szczególnie na drugi dzień, jak część alkoholu odparuje!!! Nie wiem na jaką blaszkę jest ten przepis, ja zrobiłam na mniejszej
Podpisuje sie pod tym przepisem rękami i nogami;) Przede wszystkim jest łatwy i szybki w wykonaniu, a ciasto wychodzi bardzo dobre, wiec czego chcieć więcej:) Ja dodałam częsc ztartej skórki do ciasta, co bylo dobrym posunięciem. Dodałam tez troche soku z cytryny do ciasta i chyba przez to nie do konca spód mi sie dopiekł. Poza tym uwazam ze 3-4 cytryny i jedna łyzeczka proszku do piecz. wystarczą do tego przepisu.
Dziękuję pięknie...:)))
Dzisiaj wyprubuje ten przepis i dam znać jak się udał
Marcepan wyszedł fajnie. Zrobiłam z cukru pudru z firmy "srebrna łyżeczka". Był droższy i dlatego się na niego zdecydowałam, czytając uważnie komentarze. Nie potrzebowałam nawet całego pół kg.Masa wyszła plastyczna nawet mimo to,że dodałam całkiem płynne barwniki. Co prawda może nie są najładniejsze moje wyroby, ale to moje pierwsze próby.
Alidab, chylę czoła - jesteś niesamowita, a torty przepiękne, mimo, że też nie lubię przeładowanej dekoracji.
A to moja kolejna wersja torciku. Tym razem na 14-te urodziny córki.Było w sumie 19 osób i dla wszystkich wystarczyło a nawet zostało dla domowników na dzisiaj. Jak zwykle wszyscy bardzo pochwalili. Stwierdzili,że jest i dobry i ładny. OLCIEK odpowiem za Anitkę. Myślę,że się nie obrazi.
Ta kolorowa posypka to po prostu kolorowy kokos. Jeszcze raz podziękowania dla autorki przepisu.
Pierożki są fenomenalne! :) Robiłam je już kilka razy i zawsze wychodzą pyszne. Byłabym tylko wdzięczna za radę - jak je smażyć, żeby zarumieniły się równo? Często mam z tym problem.