Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Glumanda

(2008-05-11 15:20)

Ciesze sie, ze Wam wszystkim smakowalo! Faktycznie... nie wiem, jak Ola7 zdolala zrobic to danie w przeciagu 30-40 minut... Na tym polega smak tego dania, ze robi sie powoli  na niewielkim ogniu ...w swoim sosie... ktory sie najpierw wytwarza a potem powoli wyparowuje.. zageszcza sie i super smakuje. 

ilona143

(2008-05-11 14:29)

Naleśniki są pyszne.Polecam przepis pandi.

lukpecyn

(2008-05-11 14:27)

Przepis świetny, właśnie degustujemy. Nawet bez sosu sambal jest dość ostre, dzięki obtoczeniu mięska w białym pieprzu. Musiałem jedak użyć więcej oleju, ponieważ podane w przepisie 3 łyżki zostały wchłonięte praktycznie w całości podczas smażenia kurczaka (akurat nie było indyka).

niebieska-różyczka

(2008-05-11 14:26)

Kochana Glumando!!! danie wyśmienite,warto było  do zrobić.Pozdrawiam.
Olu7! nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo to danie na pewno ,nie upiecze sie w 30 min.Chyba że....lubisz twarde mięso i warzywa:)

łOSOS

(2008-05-11 14:01)

szkoda ,ze nie ma zdjecia...

kasia__00@op.pl

(2008-05-11 13:56)

już poprawiłam

Fot. handzik, Adwokatka
Adwokatka
60.4k
441
23
handzik
aga1828

(2008-05-11 13:50)

Nie lubię ciast z alkoholem, ale to jest naprawdę przepyszne, polecam wszystkim!!! Ja robiłam na małej blaszce, biszkopt z 4 jajek, do masy dodałam jeszcze 2 śmietan-fixy i trochę cukru pudru, wspaniałe!!!



aga1828

(2008-05-11 13:48)

Przepyszne ciasto, szczególnie na drugi dzień, jak część alkoholu odparuje!!! Nie wiem na jaką blaszkę jest ten przepis, ja zrobiłam na mniejszej

donia_19

(2008-05-11 12:59)

Podpisuje sie pod tym przepisem rękami i nogami;) Przede wszystkim jest łatwy i szybki w wykonaniu, a ciasto wychodzi bardzo dobre, wiec czego chcieć więcej:) Ja dodałam częsc ztartej skórki do ciasta, co bylo dobrym posunięciem. Dodałam tez troche soku z cytryny do ciasta i chyba przez to nie do konca spód mi sie dopiekł. Poza tym uwazam ze 3-4 cytryny i jedna łyzeczka proszku do piecz. wystarczą do tego przepisu.

alidab

(2008-05-11 12:52)

Dziękuję pięknie...:)))

cakie mania

(2008-05-11 12:49)

 Dzisiaj wyprubuje ten przepis i dam znać jak się udał

marba

(2008-05-11 12:47)

Marcepan wyszedł fajnie. Zrobiłam z cukru pudru z firmy "srebrna łyżeczka". Był droższy i dlatego się na niego zdecydowałam, czytając uważnie komentarze. Nie potrzebowałam nawet całego pół kg.Masa wyszła plastyczna nawet mimo to,że dodałam całkiem płynne barwniki. Co prawda może nie są najładniejsze moje wyroby, ale to moje pierwsze próby.

alman

(2008-05-11 12:46)

Alidab, chylę czoła - jesteś niesamowita, a torty przepiękne, mimo, że też nie lubię przeładowanej dekoracji.

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
marba

(2008-05-11 12:39)

 A to moja kolejna wersja torciku. Tym razem na 14-te  urodziny córki.Było w sumie 19 osób i dla wszystkich wystarczyło a nawet zostało dla domowników na dzisiaj. Jak zwykle wszyscy bardzo pochwalili. Stwierdzili,że jest i dobry i ładny. OLCIEK odpowiem za Anitkę. Myślę,że  się nie obrazi. Ta kolorowa posypka to po prostu kolorowy kokos. Jeszcze raz podziękowania dla autorki przepisu.

pandi

(2008-05-11 12:09)

Pierożki są fenomenalne! :) Robiłam je już kilka razy i zawsze wychodzą pyszne. Byłabym tylko wdzięczna za radę - jak je smażyć, żeby zarumieniły się równo? Często mam z tym problem.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij