Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Glumanda

(2008-05-11 00:28)

Mam pytanie: czy ta cala masa nie jest zbyt slodka? Torty wgladaja bardzo pieknie... szczegolnie ten rozowy alidab... Dorotaxx Twoje rowniez wszytskie same unikaty... jednak ja nie moge sie skusic na taki wybor.. bo wydaja  mi sie zbyt slodkie... i sprawiaja wrazenie, ze tego sie nie da latwo pokroic... Co robicie z tymi rozyczkami, w czasie krojenia? Gratuleje Wam tak pieknego wykonania tych cacek ze slodkiej plasteliny. Przypuszczam ze, sprawia to przyjemnosc patrzec..samemu jak spod palcow wylania sie takie dzielo :)

hanys

(2008-05-11 00:22)

A niy godołech?!

gitan

(2008-05-11 00:10)

Tygrysku83 - śliczne te Twoje babeczki wyszły i bardzo sie cieszę ,że Ci smakowały. Pozdrawiam serdecznie

gitan

(2008-05-11 00:03)

Anula27 - babeczek wychodzi około 35 - 40 szt,chyba ze zrobisz większe ,no to będzie ich mniej.

figencja - babeczki są nie tylko apetyczne ale i "praktyczne", mozna je zamrozic,póżniej na pół minuty do mikrofali i gotowe. Życzę smacznego.

Fot. kaśka1, ogon pawia
ogon pawia
81.9k
716
57
kaśka1
m.sosenka

(2008-05-10 23:08)

aha ja użyłam wydrylowanych wiśni w kompotu - tez super pasują!

m.sosenka

(2008-05-10 23:07)

To mój placek! :) wyszedł super! pozdrawiam i dziekuję za przepis!

justi28

(2008-05-10 22:53)

alidab masz talent!!! niejedna ckiernia nie powstydziłaby się takich wspaniałych tortów!!!

alidab

(2008-05-10 22:33)

A to moje torty upieczone z okazji I Komunii Św. pewnej bardzo przejętej tym wydarzeniem dziewczynki...:)))
Tort typowo komunijny, biały został zamówiony, te natomiast miały być zgodnie z prośbą "całe w kwiatuszkach i perełkach"....:))
Inaczej być nie mogło, w końcu to jej święto...i oto moje nietypowe trochę ale komunijne torty...
 
 
  Torty zostały przed chwilą zawiezione i zachwyt dziecka wynagrodził cały trud...
 Dorotko, ta masa jest zdecydowanie lepsza w obróbce od masy z pianek, jednak ja zużywam do niej dużo mniej cukru.
 Dziękuję jeszcze raz z przepis i pozdrawiam...:)))

Dorotaxx

(2008-05-10 22:27)

Dla takiego efektu warto było sie meczyc te 3 godziny!!! Jak bedziesz tak szalała to za jakis czas ja bede sie uczyc od Ciebie.

Barbara

(2008-05-10 22:09)

Przepadam za rabarbarem,bardzo ciekawy przepis.Kupie rabarbar i piekę babeczki.!!!!

amel

(2008-05-10 22:03)

ja tu coś nie rozumiem ,najpier Pani pisze o smażeniu a później o pieczeniu.To w końcu jak jest...

teklunia

(2008-05-10 22:01)

Kaszu - nie ma głupich pytań ;) KOstkę rozpuszczam w 1/2 litra wrzątku, tak jak zalecają na opakowaniu. A zupka starcza na dwie porcje (dość nieduże).

alicja37

(2008-05-10 21:44)

Dziś zrobiłam............smak bardzo ciekawy.Był i znikł

boro92

(2008-05-10 21:42)

Dziękuję do twojego talentu to mi dużo brakuje.Tort dekorowałam około3 godzin ale efekt cudny ,tylko napisanie na torcie czegokolwiek to sztuka wielka :)boki tortu posypałam zmieszanymi ze sobą w trzech kolorach  posypki kupionej na allegro(jasno różowej, białej i ciemno różowej z perłowym połyskiem) .

Dorotaxx

(2008-05-10 21:33)

boro tort jest przecudny!!! Widze,że dochodzisz do wprawy , bardzo mnie to cieszy grin Gratulacje!
Napisz mi prosze czym posypałaś boki bo wygląda to przepięknie!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij