Bardzo pyszne.a te warzywka-rewelka-mąż może mięsko-ja warzywka;-]Lubię pieczarki więc też je dodałam.bardzo pyszne.
to ciasto to po prostu mistrzostwo świata!!XD
Rewelacja polecam wszystkim golonka niesamowite a kapusta mnie wręcz powaliła niezdawałem sobie sprawy że to może być takie dobre!!!!!!!!!dzięki za przepis polecam surowe golonka podgotować przez 1.5 godz a potem do kociołka jest super smaczne i bardzo syte
świetny patent z tym rozgniataniem ziarenek, moją fasolkę uratowało
dodałam za dużo koncentratu
...dziękuję za fantastyczny przepis, zazwyczaj, muszę się przyznać, modyfikowałam na swoją nutę znalezione tu przepisy, w tym.. może troszkę z proporcjami pomieszałam
ale taka już moja uroda
sunny a ja często zastępuje śmietan fixy śnieżkami i odwrotnie w zależności od tego co akurat mam na stanie i jedyna różnica jaką widze a w zasadzie czuje to smak.Śmietana ubita ze śnieżką jest w smaku lekko ''sztuczna'' natomiast ta ze śmietan fixem naturalna i prawdziwie bitośmietanowa
.
O mamo ja wlasnie wtranzolilam 4...poprostu niebo w gebie...polecam
Muszę jeszcze dodać,że sosu z podanych składników wychodzi bardzo dużo.Dla 3 osób-tak jak w przypadku mojej rodzinki-w zupełności wystarczy ilość sosu sporządzona z połowy składników.
Zrobiłam dziś na obiadek i potwierdzam,że danie jest bardzo smaczne,oczywiście za sprawą pysznego sosu.Wszystkie składniki sosu(także koperek) zmiksowałam końcówką z nożykami dzięki czemu sos miał kosystencje gęstego ,puszystego kremu w kolorze pistacji.Dałam tylko troche za dużo czosnku,ale i tak było bardzo dobre
.
Jakby chodziło o usmiech mojej tesciowej ,to nie jem tego ciasta:)))Trucizna ihihih.
anko 72 - lśniąca strona folii aluminiowej izoluje ciepło, matowa przepuszcza je. Jeśli więc chodzi nam o utrzymanie wysokiej temperatury np.pieczeni, należy ją włożyc do piekarnika owiniętą w folię błyszczącą stroną na zewnątrz. Jeśli natomiast chcemy coś szybko upiec, to na zewnątrz musi się znaleźć strona matowa.
Ta babka jest naprawdę bardzo smaczna lecz nie wyobrażam sobie jej w połączeniu z sokiem cytrynowym. Mam przepisy na "Babki Cytrynowe" ale są to ciasta ucierane-proszkowe.Niestety nie miałam jeszcze czasu na wstawienie tych przepisów ale myślę ,że znajdziesz Tynka sporo podobnych przepisów na Wielkim Żarciu. Pozdrawiam
Czy jest jakaś różnica w tym, którą stroną sreberka zawinie się cebulę? Słyszałam że inne właściwości ma strona błyszcząca a inne matowa. Napiszcie mi proszę jeżeli ktoś wie. A przepis bardzo ciekawy, wypróbuję.
Mogłabyś napisać ile octu na ten 1 litr wody?