Polecam, są bardzo dobre. Ja używam gotowej przyprawy do ziemniaków z CYKORII.
Dodatki wedle smaku... ;)
Sama zupa jest rewelacyjna i podawana w czeskich gospodach. :)
Mam straszna ochotę zrobić to ciasto, lecz mam jedno pytanie. Czy można "śnieżkę" zastapić "śmietan-fixami", bo tylko takie posiadam obecnie w domu? A jeśli można to ile opakowań, tak jak w przepisie czy jakoś inaczej? Proszę o szybką odpowiedź ;)
Niebieska-rózyczko moim ciezko dogodzic
Maz ze starsza corka tylko miecho i miecho.Ale dla mnie kluseczki smakowały wysmienicie
Szkoda, że nie smakowało domownikom,te kluseczki zazwyczaj smakują wszystkim.
Ciasto fantastyczne, wszyscy w domu byli zachwyceni :) Oficjalnie zostalam nowa piekarka najmłodszego polenia w rodzinie, a to wszystko dzięki temu przepisowi; gratuluję i kłaniam się do stóp
!
Nie koniecznie! Ja od dawna robie takie ciasto i nie czekam ;] Na gorąco smakuje lepiej POLECAM
Mi kluseczki smakowały,ale domownikom nie
...Nastepnym razem tylko sobie bede robic z pojedyńczej porcji Polałam smietana,cukrem i cynamonem.PYCHAAAA
Powiem tak,ja smaku wogole nie czułam bo akurat miałam angine.Maz stwierdził,ze za bardzo czuc posmak czekoladowy.Dałam tak jak w przepisie-czekolade i 3 wafelki xxl prince polo.Moze nastepnym razem sprobuje z jakimis batonami w białej czekoladzie.
Z podanych składników,super sie zagniata ciasto, tylko margaryna lub masło muszą być miękkie. Ja używam szklanek żaroodpornych,a one są trochę mniejsze od tradycyjnych szklanek.
na 4 jaja 4 szklanki mąki - nie wyda, niemożliwe
Dzieki za odpowiedz. Plesniak wyszedl calkiem smaczny ale.....Z podanych proporcji ciezko jest zagniesc ciasto, ja dodalam jeszcze ok 2 lyzek zimnej wody. I radze równiez zmniejszyc ilosc maki np. do 2 albo 2,5 szlanek ( i proporcjonalnie, ilosci pozostałych skladników) - jak dla mnie warstwa ciasta jest zbyt gruba. Pozdrawiam.