Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bettsi

(2008-05-09 20:31)

Polecam, są bardzo dobre. Ja używam gotowej przyprawy do ziemniaków z CYKORII.

kasztelan

(2008-05-09 20:29)

Dodatki wedle smaku... ;)
Sama zupa jest rewelacyjna i podawana w czeskich gospodach. :)

justaa79

(2008-05-09 19:57)

Właśnie kochana kuzyneczko zrobiłam ciasteczka.Są naprawdę przepyszne!!!!!Pozdrawiam

Volsik

(2008-05-09 19:30)

Mam straszna ochotę zrobić to ciasto, lecz mam jedno pytanie. Czy można "śnieżkę" zastapić "śmietan-fixami", bo tylko takie posiadam obecnie w domu? A jeśli można to ile opakowań, tak jak w przepisie czy jakoś inaczej? Proszę o szybką odpowiedź ;)

agness

(2008-05-09 19:28)

Niebieska-rózyczko moim ciezko dogodzic Maz ze starsza corka tylko miecho i miecho.Ale dla mnie kluseczki smakowały wysmienicie

niebieska-różyczka

(2008-05-09 19:18)

Szkoda, że nie smakowało domownikom,te kluseczki zazwyczaj smakują wszystkim.

asikg

(2008-05-09 19:15)

Ciasto fantastyczne, wszyscy w domu byli zachwyceni :) Oficjalnie zostalam nowa piekarka najmłodszego polenia w rodzinie, a to wszystko dzięki temu przepisowi; gratuluję i kłaniam się do stóp!

olken

(2008-05-09 19:07)

Oczywiście budyń

olken

(2008-05-09 19:07)

Nie koniecznie! Ja od dawna robie takie ciasto i nie czekam ;] Na gorąco smakuje lepiej POLECAM

agness

(2008-05-09 19:06)

Mi kluseczki smakowały,ale domownikom nie...Nastepnym razem tylko sobie bede robic z pojedyńczej porcji Polałam smietana,cukrem i cynamonem.PYCHAAAA

agness

(2008-05-09 19:02)

Powiem tak,ja smaku wogole nie czułam bo akurat miałam angine.Maz stwierdził,ze za bardzo czuc posmak czekoladowy.Dałam tak jak w przepisie-czekolade i 3 wafelki xxl prince polo.Moze nastepnym razem sprobuje z jakimis batonami w białej czekoladzie.

niebieska-różyczka

(2008-05-09 19:02)

Z podanych składników,super sie zagniata ciasto, tylko margaryna lub masło muszą być miękkie. Ja używam szklanek żaroodpornych,a one są trochę mniejsze od tradycyjnych szklanek.

krystyna 1

(2008-05-09 18:31)

na 4 jaja 4 szklanki mąki - nie wyda, niemożliwe

bbetty

(2008-05-09 18:14)

Dzieki za odpowiedz. Plesniak wyszedl calkiem smaczny ale.....Z podanych proporcji ciezko jest zagniesc ciasto, ja dodalam jeszcze ok 2 lyzek zimnej wody. I radze równiez zmniejszyc ilosc maki np. do 2 albo 2,5 szlanek ( i proporcjonalnie, ilosci pozostałych skladników) - jak dla mnie warstwa ciasta jest zbyt gruba. Pozdrawiam.

elaf

(2008-05-09 18:13)

·Przepis bardzo mi się podoba, na pewno wypróbuję ale mam prośbę : nie rób takich dużych odstępów bo przepis, który zmieściłby się na jednej stronie drukuje się na dwóch ! Przepraszam , że trochę nie na temat ale szkoda papieru . Pozdrawiam :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij