Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

krycha99

(2008-05-09 17:57)

Dziękuję za komentarz, teraz ja spróbuję wg. twojego przepisu, myślę że będzie super.
Pozdrawiam

figencja

(2008-05-09 17:43)

Kolejny Twój przepis wrzucony do ulubionych.Pozdrowionka.

figencja

(2008-05-09 17:40)

Bardzo romantyczna ta sałatka.Te serduszka nieżle sie kojarzą.pozdrowionka...

figencja

(2008-05-09 17:38)

Wrzuciłam do ulubionych.Pozdrowionka.

figencja

(2008-05-09 17:29)

Warto skorzystać z fajnego pomysłu.Pozdrowionka..

figencja

(2008-05-09 17:24)

Bardzo apetyczne - wrzucam narazie do ulubionych.Pozdrowionka.

bytomianka

(2008-05-09 17:09)

Zrobiłam go z podwójnej porcji na dużą blaszkę. Wyszedł tak wysoki, że przekroiłam go na cztery części. gdyby potrzeba było to i piąta część też jeszcze by była. Wspaniały przepis.Polecam go wszystkim.

Aniula27

(2008-05-09 17:00)

Ile babeczek wychodzi z tej porcji? po ilości składników wydaje mi się że dosyć dużo.

Beata500

(2008-05-09 16:56)

Przestańmy już przesadzać z tą ptasią grypą.Jeżeli ktoś rzeczywiście się boi,to po prostu nie używa surowych jaj i nie będzie jadł kogla-mogla.O tej porze roku,bardziej bym się obawiała salmonelli.Zaczyna się robić ciepło i trzeba zwrócić uwagę na przechowywanie jaj.Wymagana temperatura to 8 stopni celsjusza.

Beata500

(2008-05-09 16:49)

Fajny przepis.Czy kisiel dajemy bez cukru?Muszę jak najszybciej wypróbować.

łOSOS

(2008-05-09 16:46)

mam pytanko czy taki marcepan można zrobić wczesniej dwa lub trzy dni na przykład?pozdrawiam serdecznie

ulak

(2008-05-09 16:43)

Olusiu właśnie upiekłam babkę wg Twojego przepisu. Akurat nie miałam cytrynowych kiśli, ale takie różne,więc kolor jest różowy ku uciesze mojej córeczki . Bardzo dobra babeczka, następnym razem kupię kisiele cytrynowe, bo na pewno też bedzie pyszna. Dziekuję za przepis.

aga9999

(2008-05-09 16:41)

Mario dziękuję za zwrócenie uwagi , już poprawiłam :-)

Kacia

(2008-05-09 16:34)

Witaj Gosik. Ja tez pochodze ze Slaska i robie makowki tylko na wigilie Zamiast bulki ,daje cwibak idaje polowe mniej cukru.Nie robie tez zasmazki za to duzo daje rodzynek i orzechow. Moze sprobuje twoja wersje z zasmazka Pozdrawiam

figencja

(2008-05-09 16:31)

A ptasia grypa?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij