Dziękuję za komentarz, teraz ja spróbuję wg. twojego przepisu, myślę że będzie super.
Pozdrawiam
Kolejny Twój przepis wrzucony do ulubionych.Pozdrowionka.
Bardzo romantyczna ta sałatka.Te serduszka nieżle sie kojarzą.pozdrowionka.
.
.
Wrzuciłam do ulubionych.Pozdrowionka.
Warto skorzystać z fajnego pomysłu.Pozdrowionka.
.
Bardzo apetyczne - wrzucam narazie do ulubionych.Pozdrowionka.
Zrobiłam go z podwójnej porcji na dużą blaszkę. Wyszedł tak wysoki, że przekroiłam go na cztery części. gdyby potrzeba było to i piąta część też jeszcze by była. Wspaniały przepis.Polecam go wszystkim.
Ile babeczek wychodzi z tej porcji? po ilości składników wydaje mi się że dosyć dużo.
Przestańmy już przesadzać z tą ptasią grypą.Jeżeli ktoś rzeczywiście się boi,to po prostu nie używa surowych jaj i nie będzie jadł kogla-mogla.O tej porze roku,bardziej bym się obawiała salmonelli.Zaczyna się robić ciepło i trzeba zwrócić uwagę na przechowywanie jaj.Wymagana temperatura to 8 stopni celsjusza.
Fajny przepis.Czy kisiel dajemy bez cukru?Muszę jak najszybciej wypróbować.
mam pytanko czy taki marcepan można zrobić wczesniej dwa lub trzy dni na przykład?pozdrawiam serdecznie
Olusiu właśnie upiekłam babkę wg Twojego przepisu. Akurat nie miałam cytrynowych kiśli, ale takie różne,więc kolor jest różowy ku uciesze mojej córeczki
. Bardzo dobra babeczka, następnym razem kupię kisiele cytrynowe, bo na pewno też bedzie pyszna. Dziekuję za przepis.
Mario dziękuję za zwrócenie uwagi
, już poprawiłam :-)
Witaj Gosik. Ja tez pochodze ze Slaska i robie makowki tylko na wigilie Zamiast bulki ,daje cwibak idaje polowe mniej cukru.Nie robie tez zasmazki za to duzo daje rodzynek i orzechow. Moze sprobuje twoja wersje z zasmazka Pozdrawiam
A ptasia grypa?